Gündem Haberleri

  Banyo küvetinde trilyonluk eroin

  Hürriyet Haber
  17.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yurtdışında uyuşturucu madde çıkarmaya çalışan bir şebekenin 7 elemanı, yaklaşık 1 trilyon lira değerinde 60 kilogram eroin ve 9 kilogram katkı maddesi ile yakalandı. Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi Fırat Sokak'taki bir eve düzenlediği operasyon sonucu 3 kişi 26 kg eroin ve 9 kg katkı maddesi ile birlikte yakalanmıştı.

  3 SANIK TUTUKLANDI

  Yakalanan 3 kişinin ifadeleri doğrultusunda operasyonu genişleterek sürdüren polis Bahçelievler'deki bir eve daha baskın düzenledi. Yapılan operasyonda bonyo küvetinin altına yapılmış gizli bölmede 34 kilo eroin daha ele geçirildi, 4 kişi gözaltına alındı. Eroinleri İran'dan Türkiye'ye kaçak olarak soktuklarını ve Hollanda'ya sevk etmeye çalıştıklarını söyleyen 4 sanık yargılanmak üzere Devlet Güvenlik Mahkemesi'ne sevk edildi. Nöbetçi 2 No'lu DGM tarafından sorgulanan Abdullah İmir, Gökhan Üçgül ve Nasır Yılmaz tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  İran'dan getirdikleri eroini Hollanda'ya götürmek isteyen bir uyuşturucu şebekesini çökerten polis, şebekenin Bahçelievler'deki evinde banyo küvetinin altına saklanmış 34 kilo eroin buldu.  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı