Gündem Haberleri

  Bangladeş ziyaretinde Başbakan Yıldırım’a kızı eşlik ediyor

  Özgür ALTUNCU / İSTANBUL
  19.12.2017 - 12:56 | Son Güncelleme:

  Başbakan Binali Yıldırım, Bangladeş’e resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor. Ziyarette Başbakan Yıldırım’a kızı Büşra Bahar Köylübay eşlik ediyor.

  Yıldırım, dün akşam saatlerinde Bangladeş’in başkenti Dakka’da resmi törenle karşılandı. Başbakan Yıldırım , ‘Ana’ uçağından inerken yanında kızı Büşra Bahar Köylübay vardı.

  Bangladeş ziyaretinde Başbakan Yıldırım’a kızı eşlik ediyor

  KIZILAY ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ SIFATIYLA BANGLADEŞ’TE

  Kızılay İstanbul Şubesi Başkan Vekili olan Büşra Bahar Köylübay, Ak Parti İstanbul İl Kadın Kolları ile Kızılay İstanbul Şubesinin geçtiğimiz aylarda ortaklaşa düzenlediği kermeste toplanan yardımların Bangladeş’teki Arakanlı sığınmacılara ulaştırılmasında bizzat yer almak istediği, bu sebeple heyete dahil olduğu öğrenildi.

  KAMPLARI ZİYARET EDECEK

  Başbakan Yıldırım, Dakka’daki temaslarının ardından yarın Bangladeş’in Cox’s Bazar bölgesine geçerek, kızı Büşra Bahar Köylübay’la birlikte Arakanlı Rohinga Müslümanlarının yaşadığı kampları ziyaret edecek. Yıldırım, Kızılay,TİKA, AFAD ve Diyanet İşleri Başkanlığı ile uluslararası yardım örgütler tarafından gerçekleştirilen insani yardım faaliyetlerini yerinde inceleyecek.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı