Gündem Haberleri

  Bana kumpas kurdular

  Eyüp SERBEST / İSTANBUL
  25.12.2014 - 02:05 | Son Güncelleme:

  Üniversite öğrencisi Dila Kurt (19) 2008 yılında hızla kilo verdirmesiyle ünlü Muzaffer Kuşhan’ın Polonezköy’deki zayıflama kliniğine başvurdu. 45 günde de 15 kilo verdi. Kurt, kliniğin havuzunun başında bir anda yere yığıldı. Tüm müdahalelere rağmen de kurtarılamadı.

  ZAYIFLAMA MERKEZİ KAPATILDI

  Sağlık Bakanlığı Muzaffer Kuşhan’ın zayıflama merkezini kapattı. Dila Kurt’un otopsi raporunda daha önceden de kalp krizi geçirdiği yer aldı. Adli Tıp 3’üncü İhtisas Dairesi raporunda da Kuşhan’da herhangi bir suç bulamadı. Adli Tıp Genel Kurulu ise ölümü Dila’nın hızla kilo kaybetmesine, diyet ve egzersiz programındaki değişikliğe bağladı.

  ‘ÜNLÜYÜM, KISKANIYOR OLABİLİRLER’

  3 yıl 6 ay hapis cezası onanan ve cezaevine girecek olan Kuşhan dün Polonezköy’deki otelinde gazetecilerle görüşerek Adli Tıp Kurumu’nda kendisine kumpas kurulduğunu iddia etti: “Aynı kurum bir raporunda ‘Kuşhan suçsuz’, diğer raporunda ‘Suçlu’ diyor. İki doktor kararından döndü. Hem Dila Kurt’un gizli kalp rahatsızlığı varmış. Doktorlar birbirini kıskanırlar. Medyatiksiniz ve ünlüsünüz diye bunlar başımıza gelmiş olabilir.”

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı