Gündem Haberleri

  Baltalı kavga kansız bitti

  Eyüp KELEBEK (DHA)
  07.04.2004 - 01:48 | Son Güncelleme:

  Eskişehir’de Sultan Yardımcı (26), önceki gece erkek arkadaşı Engin Akbıyık’la bir restoranda içki içtikten sonra kendisi hakkında dedikodu yaptığını duyduğu teyzesinin kızı Hayriye Pınar’ın (42) evine gitti.

  Kapıyı açmayan kuzenine dışarıdan bağıran Sultan Yardımcı ile bir süre sonra dışarı çıkan Hayriye Pınar arasında kavga çıktı.

  Zor ayırdılar

  Pınar, Yardımcı’ya baltayla saldırırken, araya girenlerin çabasıyla yaralanan olmadı, ancak olay yerine gelen polisler kadını gözaltına aldı. Hayriye Pınar karakolda, ‘Sultan geceleyin evimin kapısına dayandı, bana küfürler etmeye başladı. Dışarı çıkıp kendisine ikazda bulundum. Ayrıca ben onun hakkında dedikodu çıkarmış da değilim’ dedi. Sultan Yardımcı ise ifadesinde şöyle dedi: ‘Hayriye ablanın hakkımda dedikodu yaptığını duydum. Bunun nedenini öğrenmek için evine gittim. Önce kapıyı açmadı. Ardından dışarı çıkıp baltayla bana saldırdı. O sırada polisler geldi.’ ‘Tehdit, hakaret ve baltayla saldırı’ suçlarından adliyeye sevk edilen iki kadın tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı