GeriGündem Bakıcısını yaralayan yaşlı adam serbest
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bakıcısını yaralayan yaşlı adam serbest

ANTALYA'da, kendisine bakan 20 yaşındaki Tuğba Yıldız'ı av tüfeği ile yaralayan 87 yaşındaki Yunus Kaptan, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Gündoğdu Mahallesi 2461 Sokak'ta kendi adını taşıyan apartmanın ikinci katında yatalak eşi ile birlikte oturan Yunus Kaptan, dün öğle saatlerinde tartıştığı bakıcısı Tuğba Yıldız'ı av tüfeği ile yaralamış, polis merkezinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan Yunus Kaptan, tedavisinin tamamlanmasının ardından Sanayi Polis Merkezi'ne götürülmüştü.

Geceyi nezarethanede geçiren Yunus Kaptan, bugün öğle saatlerinde Adliye'ye sevk edildi. Nöbetçi mahkeme, Kaptan'ı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktı.

Yunus Kaptan, yatalak eşi ve kendisine ölünceye kadar bakması için Tuğba Yıldız ile anlaştı ve kendisi öldükten sonra üzerine tapulu iki apartman dairesinden birinin Tuğba Yıldız'a verilmesini noter huzurunda taahhüt etmişti.

Aradan 1 ay bile geçmeden Yunus Kaptan’ın oğlu Musa ve torunu Serkan Kaptan, hem genç kızı hem de yaşlı adamı dövdükleri iddiasıyla tutuklanmış, Yunus Kaptan, bu olaydan sonra tapuya gidip vaat ettiği daireyi Tuğba Yıldız’ın üzerine geçirmişti.

Bir süre sonra Yunus Kaptan'ın verdiği dairenin tapusunu iptal ettirmek amacıyla dava açması üzerine bakıcı Tuğba Yıldız da bu kişinin kendisine cinsel tacizde bulunduğunu öne sürmüştü.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle