Gündem Haberleri

  Bakan eşinden üçyüz kişiye 2 şarkı

  Metehan DEMİR
  08.05.2008 - 15:07 | Son Güncelleme:

  Antalya dün gece unutulmayacak gecelerinden birine tanıklık etti. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın renkli kişiliğiyle tanınan eşi Ahsen Unakıtan, 300 kişinin davetli olduğu bir gecede iki şarkı birden söyledi.

  İŞTE BÖYLE ŞARKI SÖYLEDİ

  Bir bakan eşinin böylesine bir kalabalığa hitaben iki şarkı birden söylemesi sadece Antalya'da değil belki de Türkiye tarihinde nadir örneklerden biri oldu.

  Bugün başlayan 23. Uluslararası Maliye Sempozyumu'nun gala yemeği dün akşam yapıldı. Yemeğe, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve eşi Ahsen Unakıtan'la birlikte, maliye çevrelerinin önde gelen bürokrat akademisyenleri ve uzman isimleri katıldı. Antalya'daki Xanadu otelinde gerçekleşen yemekte oldukça eğlenceli bir gece yaşandı. Hacettepe Üniversitesi'nin bu organizasyonunda Maliye Bakanlığı'nın finansal desteğinde gerçekleşen gecede içki servisi de yapıldı. Akşam 19.00'da başlayan davette önce, yemekler yenildi sonra müzik faslına geçildi.

  Yaklaşık 300 kişinin bulunduğu gecede ardından bir sanatçı sahne aldı. Masaları dolaşmaya başlayan sanatç,  bir ara Ahsen hanımın yanına geldi ve mikrofonu şarkı söylemesi için nezaket icabı Ahsen Unakıtan'a uzattı. Asıl ilginç dakikalar da bundan sonra yaşandı.

  Metehan DEMİR YAZIYOR

  Mikrofonu alan Ahsen Unakıtan ara vermeden 2 şarkı birden seslendirdi. Geceye katılan isimlerden birinden alınan bilgiye göre, 2 şarkıyı da 300 kişilik kalabalığa hitaben ancak eşinin gözlerinin içine bakarak söyledi.

  İlk şarkısı "Gülünce gözlerinin içi gülüyor", ikincisi ise "Şimdi uzaklardasın" isimli parçalar oldu. Şarkıları icra eden Ahsen Unakıtan dakikalarca alkışlandı.

  Bu eğlenceli dakikalar sonrası, sabah saatlerinde ise Kemal Unakıtan yine işinin başına dönmüş ve "cari açık, ekonomik kriz, faiz dışı fazla"  konularında dün gece Ahsen hanımın şarkı dinlettiği aynı kalabalığa sunumda bulundu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı