Gündem Haberleri

  Bakan Dinçer'in oğlu ile Bakan Yıldız'ın kızı evlendi

  Zeynep ÖZONUR -- İSTANBUL- DHA
  26.03.2011 - 21:17 | Son Güncelleme:

  ÇÇalışma Bakanı Dinçer'in oğlu ile Enerji Bakanı Yıldız'ın kızının nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş kıydı. Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Şahin ve Başbakan Erdoğan ise çiftin nikah şahitliğini yaptı.

  BAKANLAR DİNÇER İLE YILDIZ'IN ÇOCUKLARI EVLENDİ

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şenol Aydın ve Emel Civelek çiftinin Topkapı Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen nikah törende eşi Emine Erdoğan ile birlikte nikah şahitliği yaptıktan sonra Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer'in oğlu Asım Dinçer ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın kızı Rüveyda Yıldız'ın düğününe katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikahta, çiftin şahitliklerini Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

  Nikaha, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç, Cemil Çiçek ve Ali Babacan, Devlet Bakanları Hayati Yazıcı, Faruk Çelik, Selma Aliye Kavaf, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

  KAYSERİ MİLLETVEKİLİ KARAYEL'İN KIZI EVLENDİ

  Haliç Kongre Merkezi'ndeki Çalışma Bakanı Dinçer'in oğlu ile Enerji Bakanı Yıldız'ın kızının nikah töreninden çıkan devletin zirvesi daha sonra Feshane Kültür Merkezi'nde AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'in kızı avukat Merve Karayel ile psikolog Özkan Baycar'ın düğününe katıldı. Çiftin nikahını, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıyarken, çiftin şahitliğini Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Şahin, Başbakan Erdoğan ve eski bakanlardan İsmail Kahraman yaptı. Düğüne, Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan da katıldı.

   


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı