GeriGündem Bakan Akar, Bahçeli ve Akşener ile görüştü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bakan Akar, Bahçeli ve Akşener ile görüştü

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi ziyaretinin ardından kısa bir açıklama yaptı. Akar açıklamasında "Savunma ve güvenlik konusunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bazı konularda bilgiler sunduk, görüşlerini, önerilerini dinledik. Güzel bir bilgi alışverişi oldu" dedi. Bakan Akar ayrıca,, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. Akar ile Bahçeli, MHP Genel Merkezi'nde baş başa görüştü.

Bakan Akar, Bahçeli ve Akşener ile görüştü

Görüşmenin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Akar, "Savunma ve güvenlik konusunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bazı konularda bilgiler sunduk, görüşlerini, önerilerini dinledik. Güzel bir bilgi alışverişi oldu. Aynı şekilde diğer genel başkanlarımıza da bu bilgileri sunmak suretiyle, şu anda Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak izlediğimiz politikalarla, konularla alakalı görüş alışverişini sürdürüyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor." diye konuştu.     

"Bu hafta Amerikan Savunma Bakanı ile NATO Savunma Bakanları Toplantısı çerçevesinde bir araya geleceğiz." diyen Akar, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın G20 çerçevesinde Amerikan Başkanı Donald Trump ile görüşeceğini belirtti.     

Milli Savunma Bakanı Akar, ziyaretlerle hem yaptıklarını anlatma hem de genel başkanların görüş ve önerilerini dinleme fırsatı bulduklarını ifade etti.     

Ziyaret, basına kapalı gerçekleşti.

BAKAN AKAR'DAN AKŞENER'E ZİYARET

Akşener ile Akar, İYİ Genel Merkezi'nde görüştü.

Basına kapalı görüşmenin ardından Akar'ı, İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan uğurladı.

Bakan Akar, Bahçeli ve Akşener ile görüştü

Türkkan, burada yaptığı açıklamada, Akşener ve Akar görüşmesinde S-400 hava savunma sistemi ile F-35 uçağı konularının görüşüldüğünü aktararak, "Sayın Bakan, bu konuda Sayın Akşener'e Türkiye'nin önündeki bu meselelerin getireceği sorunlar ve avantajlar hakkında bilgi verdi. Sayın Meral Akşener de daha önce kendisinin bu konuda hazırladığı bilgileri Milli Savunma Bakanı'na iletti." ifadelerini kullandı.

BAKAN AKAR'DAN KILIÇDAROĞLU'NA ZİYARET

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu ile Akar, CHP Genel Merkezi'nde baş başa görüştü.
Bakan Akar, Bahçeli ve Akşener ile görüştü


 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle