Gündem Haberleri

  Bak artist çocuk

  Ömür AVCI-Osman ŞİŞKO/ DHA
  07.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, partisinin Trabzon İl Teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ömer Çelik ile AK Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç hakkında sert eleştirilerde bulundu.

  İnce’nin Çelik ile ilgili sözleri şöyle: “Bak artist çocuk! O pahalı elbiseler giyen, pahalı motosikletlere binen, pahalı purolar içen, halktan kopuk, Habur rezaletinin mimarı! Kurdu ininde vuracaksın. Ona diyorum ki; senin memleketine gelip seninle tartışmaya razıyım. Yüreğin var mı, cesaretin var mı? Adana’da halkın önünde, düelloya değil tartışmaya davet ediyorum. Yüreğin, cesaretin, bilgin, gücün varsa karşıma çıkarsın. Asıl liboş, asıl entel, asıl halktan kopuk bunlar. Habur rezaleti günlerini hatırlayın. Onun mimarıdır o kardeşimiz. Sizce çıkar mı benim karşıma?”
  İnce, Suat Kılıç için de şöyle konuştu: “Bir de Suat Kılıç var. Ne zaman benim adımı duysa ya hasta oluyor ya işi çıkıyor. Genel başkan yardımcılarının tümü yetmiyorsa 5 grup başkan vekilleri de eşantiyondan gelsin. Hepsiyle tartışmaya razıyım. Bunlar önce mücahitti, sonra müteahhit oldular şimdi de her şeye müsait oldular.”
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı