Gündem Haberleri

  Bahçeli'nin erken seçim çağrısına AK Parti'den ilk yanıt

  Hürriyet Haber
  17.04.2018 - 11:31 | Son Güncelleme:

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim çağrısına ilişkin, "Bahçeli'nin açıklaması partinin yetkili organlarında değerlendirilecektir, ona göre değerlendirme sonunda açıklama yapılacaktır. Şu anda buna bir değerlendirme yapmadan cevap verme imkanımız yok. Partinin yetkili organları, Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız tarafından konuşulacaktır" dedi. 

  Bekir Bozdağ, AK Parti Grup Toplantısı öncesi gazetecilerin sorularını cevapladı. Bozdağ, Bahçeli'nin 26 Ağustos'ta seçim çağrısına yönelik soruya, "Ben de sizin gibi yeni duydum. AK Parti'nin bundan önce seçimleri vaktinde yapma geleneği var. Bütün seçimler 22 Temmuz seçimleri haricinde vaktinde yapıldı. Bahçeli'nin açıklaması partinin yetkili organlarında değerlendirilecektir, ona göre değerlendirme sonunda açıklama yapılacaktır. Şu anda buna bir değerlendirme yapmadan cevap verme imkanımız yok. Partinin yetkili organları, Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız tarafından konuşulacaktır. Yeni durumu değerlendireceğiz" ifadelerini kullandı.

  SON DAKİKA... Bahçeliden erken seçim çağrısı, tarih verdiSON DAKİKA... Bahçeli'den erken seçim çağrısı, tarih verdi

  Bahçelinin erken seçim çağrısına CHPden ilk yanıtBahçeli'nin erken seçim çağrısına CHP'den ilk yanıt

  Bahçeli'den erken seçim çağrısı, tarih verdiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında erken seçim çağrısı yaparak, "26 Ağustos 2018 Pazar günü, yani Malazgirt Zaferi ile Büyük Taarruzumuzun yıl dönümlerinde Türk milleti yeni bir zafer ruhuyla sandığa gidip hem cumhurbaşkanın hem de milletvekili genel seçiminde Türk ve Türkiye düşmanlarına gereken dersi vermesi en makul, en akılcı, en demokratik yoldur" dedi.
  Etiketler: devlet bahçeli , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı