Gündem Haberleri

  Bahçeli Osmaniye'de konuştu

  Hürriyet Haber
  07.01.2015 - 15:12 | Son Güncelleme:

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye’de düzenlenen belediye hizmet binası açılışında konuştu.

  Bahçeli şunları söyledi:
  Çözüm ve barış ismiyle dayatılan ihanet süreciyle birlikte bu zamana kadar nadir görülen etnik şecere merakı azmış kardeşlik inancı zedelenmiştir.
  2014 yılında milli birliğimizi ve güvenliğimi hedef alan iç ve dış tehditler katlanarak devam etmiş, tahrikler yaygınlaştırılmıştır.

  Türkiye üzerinde hesapları olanların gerçek hedefi ortaya çıkmıştır. Kardeşliğimizi yaşatmak varken küslük özendirilmiştir. Milli ve üniter devlet yapımız ile milli varlığımız malum çevrelerin saldırısına uğramıştır. Geldiğimiz noktada Türkiye’nin bağımsızlığına ve güvenliğine yönelik tahribat tehlikeli bir noktaya varmıştır. Bu kötü gidişi tersine çevirmeliyiz.

  Rüşvetçilerin korunmadığı yolsuzluk çetelerinin arkalanmadığı bir Türkiye özlemi içimizde kor gibi durmaktadır. Ayakkabı kutularına haram para destelerini koyanlarla daha fazla yürüyemeyiz. Sizler bir dilim ekmek uğruna ömür tüketiyorsunuz birileri yattığı yerden servet kazanıyor. Birileri sizden alınan vergilerle keyif sürüyor.

  Biz bu zamana kolay gelmedik bu devleti kolay kurmadık. Paralel cambazı ile gündem saptıranlara emanet edecek hiçbir şeyimiz yoktur. Yüzyıllarca köken ve mezhep ayrımı yapmadan bedel ödedik şehit düştük bayrağa kefen niyetine sarılarak vatan için göğsümüzü siper ettik. Kalbi hacizli zihni hasarlı çevrelere verecek çakıl taşımız yoktur. Türkiye’nin önü açılmalıdır. Osmaniyeli kardeşim 2015’te huzura uyanmalı.

  Genel seçim Türk tarihinin en keskin virajıdır. Çare MHP’dir. Türk milleti yıkımı durdurmalıdır. Türk milleti çürümeye set çekmelidir. Osmaniye çözülmeye dur demelidir.

  12 Haziran 2011’de sandığa giden milletimiz hayal kırıklığı içindedir. Daha iyi bir Türkiye isteyenler hayal kırıklığına uğramıştır. Aç yatıp aç kalkan kardeşlerimizi sayısı artmıştır. Partizanlık, yandaşları koruma hayatın her alanına pimi çekilmiş bomba gibi düşmüştür. Millet onurumuz ayaklar altındadır. Rüşvet korkunç boyutlara sıçramıştır. Üretim düşmekte borçlarını ödeyemeyen esnafımız kepenk kapattı. Bahçeler bağlar bostanlar kurumuş bereket kalmamıştır. Mazot gübre tohumluk cep yakmaktadır. Çiftçimizi geliri azalmıştır.

  Vatandaşımız nihayet vaatlerinin ve masallarını büyüsünden kurtulmuştur. Milletimiz sahte kurtarıcıların Türkiye’ye hiçbir şey veremeyeceğini görmüştür. Şimdi aziz milletimizden beklentimiz Türkiye’yi MHP’nin kadrolarına teslim etmesidir.

  Bugün ülkemizin karşısındaki en önemli sorunu, zedelenmek istenen kardeşliğimiz bozulmak istenen milli birliğimizdir. Bizleri bir arada tutan değerler bir kez sarsılırsa tamiri çok zor olacaktır. Allah’ın izni sizlerin desteği ili bunun üstesinden de geleceğiz.

  Sizlerden isteğim yıkım ekibine fırsat vermeyerek Osmaniye’yi bütünüyle kucaklamanızdır. İstismarcılara itibar etmeyerek milli ahlakın etrafından toplanmanızdır.

  Bugün MHP ve mensupları yeni bir tarihi imtihanla karşı karşıyadır. Türkiye üzerinde ne oyun oynandıysa partimiz üzerinde oynanmak istenmiştir. Her türlü iftira ile MHP’siz bir meclis aranmış olmamıştır. Partimiz bugün iktidara koşmaktadır ve Türkiye’nin sorunlarına neşter vurmak için hazırlıklarını sürdürmektedir. Osmaniye belediyesinin gösterdiği performansın daha fazlasını merkezi yönetimde yapmak için hazırız. MHP iktidarının çok yakın olduğunu görüyor hepinize teşekkür ediyorum. Bizler bu topraklar üzerinde yaşayan, büyük bir milletin mensuplarıyız. Bunlar korunacak büyük Türk milleti Allah’ın izni ile yaşayacaktır.

  2015 yılında Türk milleti üzerine geçirilmeye çalışılan kefeni kader olarak kabul etmeyecektir. Herkes yöresi, anasının dili ve etnik temeli e olursa olsun birlikte yaşama ve kardeşlik etrafında kenetlenecektir.

  Türkiye etnik kimlik yakıştırması yapanlar kaybedecektir. Dana ile kuyruğunu koparmak isteyenler emin olun rezil olacaktır. Osmaniye’den bütün vatandaşlarıma seslenmek istiyorum. Kime gönül verirseniz verin namus, şeref ve vatan için tercihinizi yapın. Ama bölünmekte huzur yoktur. Vakit birleşme vaktidir. Zaman MHP’de buluşma zamanıdır.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı