Gündem Haberleri

  Bahçede bulunan cesedin sırrı çözülüyor

  A.A
  15.12.2009 - 14:22 | Son Güncelleme:

  Adana'nın Karataş ilçesinde bir evin bahçesinde başı vücudundan ayrılmış bulunan kadının, nalbur işi yapan bir genç ile dayısı tarafından öldürüldüğü belirlendi.

  28 Ekimde Karataş ilçesi Karşıyaka Mahallesi Mutlu Dede Caddesi'ndeki 2 katlı yazlık evin bahçesinde bulunan ve elleri ile ayakları bağlandıktan sonra öldürüldüğü belirlenen Hüsne Topal (65) cinayeti ile ilgili çalışmalarını sürdüren polis ekipleri, cesedin bulunduğu yazlık evin sahipleri üzerinde yoğunlaştı.

  Evin, Adana'nın merkez Yüreğir ilçesi Yamaçlı Mahallesi'nde nalbur dükkanı bulunan Doğan Ş. (29) tarafından kullanıldığını belirleyen ekipler, bu kişiyi gözaltına aldı.

  Doğan Ş, emniyetteki ifadesinde, cinayeti dayısı Mehmet Güzel G. (59) ile planladığını söyledi.

  İfade üzerine Mehmet Güzel G'de gözaltına alınırken, iki zanlının bidon almak için dükkana gelen Topal'ı eterle bayılttıklarını, daha sonra da elleri ve ayaklarını bağlayarak, otomobile koyduklarını söyledikleri öğrenildi.

  Karataş Cumhuriyet Savcılığının talebi üzerine zanlılar Karataş'a gönderilirken, cinayeti neden işledikleri yönünde açıklamada bulunmadıkları belirtildi.

  Zanlıların cinayet suçunu da birbirlerinin üzerlerine attığı kaydedildi.

  Belediye Evleri Mahallesi'nde eşi öldükten sonra tek başına yaşadığı öğrenilen Topal'ın, olaydan yaklaşık 20 gün önce kaybolduğu, kendisine ait evdeki 2 bileziğin de yerinde olmadığı belirlenmişti.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı