Gündem Haberleri

  Badem’in aşkı babayı çıldırttı

  Hasan BÖLÜKBAŞ, (DHA)
  16.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kızı, yeğenine kaçan gurbetçi baba, ağabeyinin evini bastı. Damat adayı yeğeni ile yengesini öldürüp diğer yeğenini de balkondan atan öfkeli adam, kızı Badem’i alıp kayıplara karıştı.

  AKSARAY’da Hakan Burçak (20), bayramın ilk günü, bir yıldır aşk yaşadığı amcasının kızı Badem’i (18) kaçırarak babaevine getirdi. Hakan Burçak’ın babası Hasan Burçak (60) da, dün sabah çiftin düğün davetiyelerini bastırmak üzere evden ayrıldı. Öğle saatlerinde oğlu Rıza Burçak’ı (25) da yanına alarak ağabeyinin evine gelen Hüseyin Burçak (49), önce kapıyı açan yeğeni Meral Burçak’ı (24) dövdü. Ardından genç kızı birinci kat balkonundan attı. Bu sırada belinden çıkardığı tabancayla önce yeğeni Hakan Burçak’a, ardından da onun annesi Hanife Burçak’a (55) kurşun yağdırdı. Anne-oğul olay yerinde can verirken, Hüseyin Burçak, birlikte geldiği oğlu ile kızı Badem’i de yanına alarak olay yerinden kaçtı.

  /images/100/0x0/55eb609bf018fbb8f8bd2ff2Döve döve götürdü

  Görgü tanığı komşu, "Dışarı koştuğumuz sırada Hüseyin Burçak, kızı Badem’i elinden tutup sürükleyerek götürüyordu. Kız, babasına kendisini bırakması için defalarca yalvardı. Gitmemek için direndiğinden sokak ortasında kızını evire çevire dövdü" dedi. Almanya’da yaşayan, hem Türk hem de Alman vatandaşı olan Hüseyin Burçak’ın, zaman zaman Türkiye’ye geldiği öğrenildi. Polis, kızını da öldürmesinden endişe ettiği Hüseyin Burçak’ı arıyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı