GeriGündem Babasının oğlu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  94
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Babasının oğlu

Babasının oğlu
refid:6994201 ilişkili resim dosyası

Bodrum’da 5 yıldızlı otelde arbede çıkaran Ali Çakıcı 1998’de Fransa’da yakalanan babası Alaaddin Çakıcı gibi şortla gözaltına alındı.

BASKINDAN FOTOĞRAFLAR..

Organize suç örgütü lideri Alaaddin Çakıcı’nın oğlu Ali Çakıcı Bodrum’un Göltürkbükü Beldesi’ndeki sosyetenin uğrak yeri 5 yıldızlı bir oteli bastı. Çıkan arbedede 3 kişi yaralandı. Ali Çakıcı ve adamlarının olduğu ileri sürülen 15 kişi, dün saat 19.00 sıralarında 6 otomobille Maki Oteli’ne geldi. Ellerindeki tabancalarla otelin plajına inen Çakıcı ve adamları, etrafı kırıp döküp havaya ateş açtı. Oteldeki görevlileri de karşılık verince arbede çıktı. Garsonlar Aytekin Dörtyol, Aydın Kalkan ile Çackıcı’nın adamı D.B. tabancayla yaralandı. D.B.’nin durumunun ağır olduğu belirtildi. Jandarma, Çakıcı ile 7 adamını gözaltına alındı.

3 TABANCA BULUNDU

Jandarma otelde iki tabanca ele geçirdi. Ali Çakıcı’nın otomobilinde ruhsatsız bir tabanca bulundu. Çakıcı ifadesinde "Maki Beach Club’a dinlenmeye gittik. Otelin garsonları ve güvenlik görevlileri mekanı terk etmemizi isteyince tartışma çıktı. Hakaret edilince iş büyüdü. Ben ayrıldıktan sonra olaylar daha da büyümüş" dedi.

Ali Çakıcı, babası Alaaddin Çakıcı’nın 1998’de Fransa’nın Nice kentinde şortla yakalanan babası gibi şortla gözaltına alındı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle