Gündem Haberleri

  Babasının arabasıyla balkona düştü

  Fevzi KIZILKOYUN/ANKARA, DHA
  04.01.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ankara’nın Seyranbağları semtindeki Ballıbaba Sokak’ta ehliyetsiz, 24 yaşındaki Doğuş Erdal, babasının otomobilini parktan çıkarmak isterken kaydırdı. Otomobil, parkı çevreleyen demir parmaklıkları kırarak, 10 metre yükseklikteki bahçe duvarı ile alt apartman balkonu arasında asılı kaldı.

  Doğuş Erdal, 06 AEE 02 plakalı otomobili parktan çıkarmak isterken hızla geriye kaydırdı. Otomobil parkı çevreleyen demir parmaklıkları kırarak 10 metre yükseklikdeki bahçe duvarı ile alt apartmanın balkonu arasına köprü durumunda kaldı. İtfaiye ekipleri, bahçe duvarı ile balkon arasında asılı kalan otomobilde bulunan Erdal’ı, otomobilin bagajından balkona güçlükle çıkarttı. Doğuş Erdal, evde kimsenin bulunmaması nedeniyle uzatılan itfaiye merdiveniyle balkondan inebildi. Bir süre ambulansta tedavi edilen Erdal, daha sonra ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı. Yaklaşık 2 saat havada kalan otomobil, itfaiye ve polis ekiplerinin çalışması sonucu çekici yardımıyla güçlükle çıkartıldı.

  Öleceğimi hissettim

  OLAY sırasında Doğuş Erdal büyük panik yaşadı. Askıda kalan otomobilin düşeceğinden korkan Erdal, bir süre yerinden kımıldamadı. İtfaiye erlerinin müdahalesi ile otomobilin bagajından çıkarılan Doğuş Erdal, "Her şey bir anda oldu. Otomobil ok gibi geri kaymaya başladı. Bir anda öleceğimi hissettim, çok korktum. Sağ kurtulduğuma şükrediyorum" dedi.

  2 saat asılı kaldı

  DOĞUŞ Erdal, otomobili kaydırınca, bahçe duvarı ile alt apartman balkonu arasında asılı durdu. Erdal, 2 saat boyunca havada kalan otomobilin bagajından binbir güçlükle çıkarıldı. Erdal, çok korktuğunu söyledi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı