GeriGündem Babasını kalbinden bıçakladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Babasını kalbinden bıçakladı

Babasını kalbinden bıçakladı
refid:3822568 ilişkili resim dosyası

Bursa'da yaşayan 19 yaşıdaki Mehmet Yılmaz eve geç gelen ablasına izin verdiği için kızdığı babasını kalbinden bıçakladı

Bursa’da işsiz 19 yaşındaki Mehmet Yılmaz, eve geç gelen ablasına izin verdiği için kızdığı babası 43 yaşındaki Şerafettin Yılmaz'dan “Sana hesap mı vereceğim” karşılığını alınca dehşet saçtı. Yılaz, yemek masasındaki babasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Kaçarak evinin yakınındaki mescide saklanan Yılmaz yakalandı.
Olay, dün saat 22.30 sıralarında merkez Osmangazi İlçesi'ne bağlı Emek Mahallesi Diken sokakta meydana geldi. Mehmet Yılmaz, arkadaşlarıyla gezmek için dışarıya çıkan ablası 22 yaşındaki Gönül Yılmaz’ın, eve geç gelmesine sinirlenerek tartışmaya başladı. Abla Gönül Yılmaz'ın “Ben babamdan izim aldım. Sen ne karışıyorsun” sözlerine sinirlenen Mehmet Yılmaz, bu kez yemek masasındaki bir firmada işçi olarak çalışan babası Şerafettin Yılmaz'la tartışmaya başladı. Ablasının geç saatlere kadar dolaşmasına izin verdiği için babasına kızan Mehmet Yılmaz, “Sana hesap mı vereceğim” sözleri üzerine çılgına döndü. Yemek masasındaki ekmek bıçağını alan Yılmaz, babası Şerafettin Yılmaz’ın kalbine sapladı. Ağır yaralanan Şerafettin Yılmaz, yakınları tarafından kaldırıldığı özel sağlık polikliniğinde tüm çabalara karşın kurtarılamadı.
Kaçarak önce Mudanya İlçesi'ne giden Mehmet Yılmaz, olaydan yaklaşık 3 saat sonra evinin yakınlarındaki bir mescitte saklanırken polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan Yılmaz, ilk ifadesinde çok pişman olduğunu belirterek, bir anlık öfkeye yenik düştüğünü, denize atlayıp, intihar etmek için Mudanya'ya gittiğini, ancak daha sonra Bursa’ya döndüğünü söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Babasını kalbinden bıçakladı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle