Gündem Haberleri

  Baba evine döndü, 1 aydır kayıp

  ESKİŞEHİR, (DHA)
  03.08.2006 - 11:17 | Son Güncelleme:

  Eskişehirli 21 yaşındaki Aysun Orak, 4 ay evli kaldıktan sonra baba evine döndü. Orak bir ay önce baba evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı.

  Pazarcılık yapan evli 2 çocuk babası 44 yaşındaki Serdar Gümüş, kızı Aysun’un bir aydır kayıp olduğunu söyledi.

  Kızının 5 ay önce kendisi gibi semt pazarlarında sebze ve meyva satıcılığı yapan İsmail Orak ile evlendiğini belirten Serdar Gümüş, “Kızım 4 ay evli kaldıktan sonra eşini bırakıp bize geldi. Bir-kaç gün bizde kaldıktan sonra ortadan kayboldu” dedi.

  Baba Serdar Gümüş, kızı Aysun Orak’ın boşanmadığını, halen evli olduğunu belirtti. Kızının bir ay önce Esentepe Mahallesi İyiler Sokak’ta evlerinden çıkıp bir daha geri dönmediğini ifade eden Serdar Gümüş, “Eşim Emine Gümüş’ü apandist ameliyatı için Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne götürmüştüm. Eşimi hastaneye yatırdım ve doktorlar amiliyatını yaptı. Ameliyat sonrası eşimi hastanede bırakıp eve döndüğümde kızımı bulamadım. Gece de eve gelmeyince durumu cumhuruyet savcılığına ve polise bildirdim. Ancak tüm aramalarımıza rağmen onu bulamadık” diye konuştu.

  Kızının konuşma güçlüğü çektiğini anlatan Serdar Gümüş, Aysun’un hayatından endişe duyduğunu söyledi. Serdar Gümüş, “Kızım çok saf ve kalbinde kötülük olmayan bir insandır. Kaçırılmış olabilir. Hayatından endişe duyuyorum” dedi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı