GeriGündem Baba Bush Türk malı tişörtlerin hayranı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Baba Bush Türk malı tişörtlerin hayranı

Eski ABD Başkanı George Bush, İstanbul’da üretilen ve Houston’un en lüks mağazası olan Harold’s tarafından satılan tişörtlerin hayranı.

Eski ABD Başkanı George Bush ‘‘Made in Turkey’’ etiketli Türk tişörtlerine bayılıyor.

George Bush, İstanbul'da üretilen ve Dallas kentinden ABD'nin en lüks erkek giyim mağazalarına pazarlanan birinci kalite tişörtlerin en önde gelen müşterisi ve hayranı oldu.

George Bush ve ailesindeki erkekler geleneksel olarak Houston'daki ünlü ‘‘Harold's’’ mağazasından giyiniyorlar.

Ünlü mağazanın sahibi Harold Wiesenthal bir gün Bush ile sohbet ederken, eski Başkan, ABD'de ‘‘Vira Club’’ markasıyla pazarlanan ‘‘Made In Turkey’’ damgalı tişörtleri çok beğendiğini söyledi. Bu sohbetten haberdar olan üretici firma sahibi Mehmet Çelik, Başkan Bush'a iletmesi için ünlü mağazanın sahibi Wiesenthal'e birkaç tişört verdi.

BUNLAR MÜKEMMEL

George Bush tişörtleri alınca çok mutlu oldu ve Mehmet Çelik'e bir mektup yolladı. Bush şöyle yazdı:

‘‘Sevgili Mehmet,

Harold Wiesenthal o harika tişörtleri getirdi. Mükemmel şeyler ve bütün yaz onları sık sık giyeceğim. Çok, çok teşekkürler. George Bush’’

‘‘Vira Club’’ tarafından ABD'de pazarlanan tişört ve diğer erkek giyim ürünlerinin Ralph Lauren kreasyonlarından daha iyi ve daha kaliteli olduğu ifade edildi.

ROBERTSON DA MÜŞTERİ

Orta-üst ve üst gelir piyasasını hedefleyen firmanın ürünlerini kullananlar arasında ünlü golfçü Don Robertson ve Dallas Belediye Başkanı Ron Kirk de yer alıyor. Vira Club ürünlerini ABD'deki lüks erkek mağazalarında bulmak mümkün. Ürünler, İstanbul'da ve sadece ihracat için yapılıyor. En ünlü markaları sergileyen erkek dergisi GQ, Eylül sayısında Vira Club'ın iki sayfalık reklamını yayınlayacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle