Gündem Haberleri

  ‘Baba binme’ diyemezdik

  Eyüp SERBEST/İSTANBUL
  12.09.2014 - 01:01 | Son Güncelleme:

  Fransız Lape Hastanesi Müdürü Cafer Tayyar Selçuk (55) önceki gün saat 21.30 sıralarında, motosikletiyle evine giderken korkunç bir şekilde can verdi.

  Mecidiyeköy’de bir taksi yolcusu sol şeritte inmek için aniden kapıyı açınca kapı, taksinin sağından geçen Selçuk’un göğsüne geldi. Savrulan motosiklet Mecidiyeköy Viyadüğü’nün ayaklarına ve başka bir araca çarparken, Selçuk’un solunumu durdu.

  YOLCU KAÇTI

  Yoldan geçen bir doktor müdahale etse de, solunumu tekrar başlamayan Selçuk, Şişli Etfal Hastanesi’ne kaldırılırken hayatını kaybetti. Kazadan sonra taksi şoförü Kamil O. olay yerinde kalsa da, kapıyı açan müşteri ortadan kayboldu. Kaza tutanağında, yolcu indirme-bindirme kurallarına uymadığı, yanlış şeritte durduğu gerekçesiyle taksici Kamil O.’ı birinci derece, aracın sağından geçtiği için Cafer Tayyar Selçuk da ikinci derece kusurlu yazıldı. Taksici ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Yolcu aranıyor.

  MOTOSİKLET HAYAT TARZIYDI

  BABASIYLA zaman zaman motosiklet yolculuğuna çıkan oğlu Cem Selçuk “En yakın arkadaşımı kaybetmiş gibi hissediyorum, ev arkadaşımı. Çok iyi bir adamdı ve motosiklet onun için hayat tarzıydı. ‘Binme’ diyemezdiniz. Babam hep sonuçlarını biliyordu. Benim için de biliyordu. Asla benim yaptığım ufak tefek kazalara dair ön yargılı yaklaşmazdı. Bu sadece olması gereken bir kader.”

  ‘Baba binme’ diyemezdik

  ARTIK BİZİ FARK EDİN

  KARACAAHMET’teki cenazeye katılanlar yakalarında Cafer Tayyar Selçuk’un motosikletle çekilmiş fotoğrafını taşıdı. Selçuk’un motosiklet tutkunu doktor yeğeni Yalçın Yavuzer, “Artık bizi fark etmelerini istiyoruz” diye seslendi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı