Gündem Haberleri

  Baba ailesiyle geldi

  Hürriyet Haber
  25.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  "Baba" filmlerinin unutulmaz yönetmeni Francis Ford Coppola, 44. Altın Portakal Film Festivali'nin konuğu olarak eşi, oğlu ve geliniyle Antalya'ya geldi.

  44. Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında Antalya’ya gelen İtalyan asıllı Amerikalı efsanevi yönetmen Francis Ford Coppola, Antalya Uluslararası Havalimanı CIP Salonu'nda festival görevlileri tarafından çiçeklerle karşılandı. Ünlü yönetmeni, Antalya'da konaklayacağı otelde, Büyükşehir Belediye /images/100/0x0/55ea0f2ff018fbb8f86880adBaşkanı Menderes Türel ile Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) Başkanı Engin Yiğitgil karşıladı. Eşi Eleanor, film yapımcısı oğlu Roman ve gelininin eşlik ettiği Coppola'yı otel lobisinde bulunan festival konukları uzun süre alkışladı. Coppola, Türel ve Yiğitgil ile bir süre sohbet etti. Coppola'ya, 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde onur ödülü verilecek.

  Baba ailesiyle geldi
  Coppola ve eşi, oğlu ve gelinini, kalacakları Hillside Su Otel'de TÜRSAK Başkanı Engin Yiğitgil ve Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel karşıladı.

  Sevgilisiyle festivalde
  Alman Yeşiller Partisi'nin Eşbaşkanı Claudia Roth da, Türk sevgilisi, mimar Ender Özışık'la önceki akşam Altın Portakal'da yarışan Fatih Akın'ın "Yaşamın Kıyısında" filmini izlediler. Film başlamadan önce bekleme salonunda gazetecilere poz veren ikili, soruları yanıtsız bıraktı. Roth, daha önce yaptığı açıklamada, bir buçuk aydan beri birlikte olduğu Özışık'ı, tatil için geldiği Bodrum'da iki yıldan beri tanıdığını, ciddi ilişkisinin kendisini "çok mutlu" ettiğini söylemişti..

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı