Gündem Haberleri

  Azrail iki kez uçuruma çekti

  Metehan ÖZTANIR/ DHA
  13.01.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalya’nın Alanya İlçesi’nde meydana gelen kazada bir otomobil 70 metrelik uçuruma uçtu. 12 yaşındaki Süleyman Koç, camdan yola fırlarken, 3 kişi hayatını kaybetti.

  Kaza yapan aracı arkadan izleyen Mustafa Koç, oğlu Süleyman’ı kendi otomobiline bindirip hastaneye doğru yola koyuldu. Bir süre sonra buzlu yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden Koç’un otomobili de uçuruma yuvarlandı. İkinci kazada ise otomobildeki 3 kişi yaralandı.
  /images/100/0x0/55eab62df018fbb8f891da39
  Mahmutlar Beldesi’ndeki yaylaya, 2 otomobille giden Adem Koç ve yakınları, dün akşam dönüşe geçti. Adem Koç, eşi Ümmü, 12 yaşındaki oğlu Ali Rıza ile 12 yaşındaki yeğeni Süleyman bir otomobile, Mustafa Koç ile arkadaşı Süleyman Demir ise diğer otomobile binerek yola koyuldu. Kuşyuvası Mevkii’ne gelindiğinde, öndeki otomobil yolun buzlu olmasından dolayı 70 metrelik uçuruma uçtu. Süleyman Koç camdan fırlayarak yolun kenarına düşerken, otomobildeki Adem, Ümmü ve Ali Rıza Koç hayatını kaybetti. Ardından gelen araçta bulunan Mustafa Koç, yol kenarında yatan oğlunu otomobile alarak hemen hastaneye gitmek istedi. Mustafa Koç’un otomobili de daha sonra buzlu yolda kontrolden çıkarak uçuruma yuvarlandı. Güçlükle uçurumdan çıkarılan Mustafa Koç, oğlu Süleyman ve Süleyman Demir hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı