GeriGündem Ayrılık nedeni belli oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ayrılık nedeni belli oldu

Ayrılık nedeni belli oldu
refid:16279630 ilişkili resim dosyası

Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz hafta sevgilisi Sinan Akçıl'dan ayrılmıştı. Ve bu ayrılığın nedeni ortaya çıktı.

AYRILIĞIN NEDENİ VİDEODAKİ SEVGİLİ

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre, Hadise’nin ayrılık nedeninin, Akçıl’ın cep telefonundan gizlice indirdiği 1.5 dakikalık video olduğu ortaya çıktı. Videoda Akçıl’ın, ünlü olmadığı öğrenilen eski sevgilisiyle öpüşüp sarılırken çekilen görüntülerinin yer aldığı belirtildi. Görüntüyü izleyen Hadise, çılgına döndü. Akçıl ise videodaki genç kızla ilişkisinin daha önce yaşandığını söyledi. Ancak Hadise buna inanmadı ve ayrılık kararı aldı.

HADİSE İLE SİNAN AKÇIL ARASINDAKİ 'ABLA KRİZİ' BÜYÜDÜ

Hadise’nin menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz’ün, kardeşinin biten ilişkisiyle ilgili yorumlar yapması Akçıl’ı kızdırmış, ünlü müzisyen özür beklediğini yoksa Hadise’nin yeni albümündeki 4 şarkıyı geri çekeceğini söylemişti. Açıkgöz ise geri adım atmadı ve dün twitter’a “Suçlu olan kişi özür dilemez mi?” diye yazdı. Akçıl’dan ani bir kararla ayrıldığı için pişman olduğu öğrenilen Hadise ise duruma müdahale etti. Hadise ablasından ilişkisine daha fazla karışmamasını, mesajı silmesini istedi. Açıkgöz de mesajı sildi. Akçıl ise Hadise’ye “Benle ya da bensiz mutlu olman için bir tek yol var; o da ablanla iş ve duygusal hayatınla ilgili yollarını ayırman” şeklinde mesaj gönderdi.

Basında bugün çıkan haberler üzerine Sinan Akçıl, bir açıklama yaptı:

 Son günlerde şahsım ve artık geçmişte kalmış ilişkim hakkında ortaya atılan ve gereksiz yere kamuoyunu meşgul eden sayısız haberlerden sonra bu açıklamayı yapma gereği hissediyorum. Özellikle bugün Habertürk Gazetesi’nde bahsi geçen şiddeti sınırsız, asılsız dedikodunun gerçekle ne yakından ne ortadan ne de uzaktan hiçbir alakası yoktur ve olamaz.

Böyle bir ahlak anlayışı ne yazdığım sayısız şarkıya ne de beni seven insanların sevgisine yakışmaz.

Olayda bahsi geçen Hande Yener’in de bu şekilde bir iftirayla karşı karşıya bırakılması ayrıca inanılmaz vahim bir durumdur.

Ben sustukça olayların ucu olmayan yerlere çekilmesi düşündürücüdür. Sonuç olarak benim için kendi isteğimin de doğruluğunda Sayın Hadise Açıkgöz ile yaşadığım 2 yıllık sayfa tamamen kapanmıştır. Müzik yolum tek ışığımdır ve karanlık senaryolar bu ışığın gölgesinde bile kalamaz. Hassaslığıma, hassasiyetinizi tekrar rica ederek saygılarımı sunarım.

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle