GeriGündem Ayrılığın sebebi ihanet mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ayrılığın sebebi ihanet mi?

Ayrılığın sebebi ihanet mi?
refid:13579120 ilişkili resim dosyası

Hollywood'un ünlü çifti Brad Pitt (46) ile Angelina Jolie'nin (34), ünlü bir boşanma avukatına danışarak 330 milyon dolarlık bir ayrılık anlaşması imzaladığı öne sürüldü.

Angelina Jolie / Foto Galeri

Brad Pitt / Foto Galeri

Angelina Jolie-Brad Pitt çifti ihanet yüzünden mi ayrılıyor? Hollywood’un ünlü çifti Brad Pitt (46) ile Angelina Jolie’nin (34), ünlü bir boşanma avukatına danışarak 330 milyon dolarlık bir ayrılık anlaşması imzaladığı öne sürüldü. Anlaşmaya göre 5 yıldır birlikte yaşayan çiftin, malvarlıklarını eşit olarak bölüşeceği ve 6 çocuğun velayetinin Angelina Jolie’de olacağı belirtildi. Çiftin evlat edindiği Maddox (8), Pax (6) ve Zahara’nın (5) dışında Shiloh (3), Knox ile Vivienne (17 aylık ikizler) adlarında biyolojik çocukları var.

RUS ÖĞRETMENLE AŞK

Öte yandan, son filmi “Tuz” için Rusça öğrenen Angelina Jolie’nin, Rusça öğretmeni ile ateşli bir aşk yaşadığı konuşuluyor. ABD magazin dergisi “In Touch Weekly”ye konuşan, New York’taki Waldorf Astoria Oteli’nde yatakları toplamakla görevli kadın, “Onlar çıktıktan sonra odayı toparladım. Banyoda yerlere orkideler konulmuştu. Tüm havlular kullanılmıştı. Banyo küvetini suyla doldurmuşlardı” diye konuştu.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle