GeriGündem Ayrıldılar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ayrıldılar

Ayrıldılar
refid:14527788 ilişkili resim dosyası

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Swissotel’de düzenlenen ‘Çocuk Karnavalı’na katılan Şahan Gökbakar, oyuncu Merve Sevi ile ayrıldıklarını açıkladı.

BU MUTLULUK KISA SÜRDÜ (FOTO GALERİ)

 MERVE SEVİ FOTOĞRAFLARI 

 Gökbakar, “10 gün oldu ayrılalı. Belirli bir nedeni yok. Olur böyle şeyler. İstediğimiz gibi gitmeyen şeyler oldu” dedi. Yeni bir film çekeceğini söyleyen Gökbakar, “Senaryoyu daha yazmadım. Düşünme aşamasındayım, bekarken kafayı da toplarım” diye konuştu. Çocuklarla vakit geçiren Gökbakar, “Beni ve filmlerimi çok seviyorlar. Onların beğenisini kazanmak önemli. Benim baba olmama daha çok var. Önce evlenmek lazım. Hayatın rayında gitmesi gerekir. Benim daha yapacaklarım var. Bazı şeyler rayında gitmiyor” diye konuştu.

DÜNYAYA FARKLI BAKIYORMUŞUZ
 Oyuncu Merve Sevi ise biten ilişkisiyle ilgili olarak şöyle konuştu: “Şahan ile ne aşk bitti ne de heyecan ama maalesef anlaşamadık. Ayrılık nedeni olarak ’fikir uyuşmazlığı’ diyebiliriz. Dünyaya bakışımızın farklı olduğunu gördük. Ayrılık kararını ben aldım. ’Bu şekilde olmuyor’ diye konuştum. Rahatsız olduğum konuları söyledim ama o bunları kabul etmedi. Sonra oturup konuştuk ve ortak bir kararla ayrıldık. Çok tutkulu bir aşığımdır ve bir şeylerin eksikliğini hissettiğim zaman ilişkim yürümez. 

 

 

 

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle