Gündem Haberleri

  Aylardır aranıyordu çatışmada ortaya çıktı

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  14.06.2017 - 23:51 | Son Güncelleme:

  İstanbul’da kız kardeşi Ceylan Timuroğlu’nu öldürmekten aranırken, bir işadamının evini ve ofisini kurşunladığı belirlenen Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet Gazetesi’ne el bombalı saldırı sanığı Erhan Timuroğlu, bu kez Kadıköy’de bir galeride çatışmaya girdi. Kaleşnikofların kullanıldığı çatışmada ölen ya da yaralanan olmadığı bildirildi.

  Aylardır aranıyordu çatışmada ortaya çıktı
  Sultanbeyli’de özel bir bankada çalışan ve ailesiyle birlikte kalan 24 yaşındaki Ceylan Timuroğlu, Ataşehir Feratpaşa Mahallesi’ndeki evine gelen ağabeyi Erhan Timuroğlu (38) tarafından geçtiğimiz şubat ayı sonunda tabancayla öldürüldü. Erhan Timuroğlu’nun, kızkardeşi Ceylan Timuroğlu’nun sevgilisi olduğu iddia edilen Bekir Teker’le sinemaya gittiği için öldürdüğü öne sürüldü. Ancak Bekir Teker, daha sonra yaptığı açıklamada, Ceylan Timuroğlu’nun sevgilisi olmadığını, olay günü de sinemaya gitmediğini açıkladı.

  Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet Gazetesi’ne el bombalı saldırı sanığı Erhan Timuroğlu, her yerde aranırken geçtiğimiz mayıs ayında bir işadamından 200 bin dolar haraç almak için silahla ofisine giderek tehdit ettiği, işadamı reddedince evini ve işyerini kurşunladığı ortaya çıktı.

  Aylardır aranıyordu çatışmada ortaya çıktı

  Polis, Erhan Timuroğlu’nu iki olaydan her yerde ararken, bu kez Kadıköy’de ortaya çıktı. Akşam 17.00 sıralarında Kadıköy’de bir galeride kaleşnikofların da kullanıldığı çatışma çıktı. Çatışmada çok sayıda mermi ateşlenirken, olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

  Aylardır aranıyordu çatışmada ortaya çıktı

  Polis kısa sürede olay yerine gitti. İnceleme yaptı. Kamera görüntüleri toplandı. Galeriye kaleşnikoflarla saldıran grubun içinde Erhan Timuroğlu'nan da olduğu belirlendi. Polis, aylardır aradığı ancak bulamadığı Erhan Timuroğlu’nu yakalamak için çalışma yürütürken, saldırının Bekir Teker’e yönelik yapıldığı öne sürüldü. Ancak polis bu iddiayla ilgili bir bulgu bulunmadığını,bu iddianın da araştırıldığını bildirdi.

  Kızı oğlu tarafından öldürülen baba korkunç geceyi anlattıKızı oğlu tarafından öldürülen baba korkunç geceyi anlattı

  24 yaşındaki Ceylan Timuroğlunu ağabeyi uykudan uyandırıp öldürdü24 yaşındaki Ceylan Timuroğlu'nu ağabeyi uykudan uyandırıp öldürdü

   

  24 yaşındaki Ceylan Timuroğlu'nu ağabeyi uykudan uyandırıp öldürdüBir bankada çalışan Ceylan Timuroğlu, sosyal medya hesabında, ‘gururlu bir abi’ diye bahsettiği 38 yaşındaki ağabeyi Erhan Timuroğlu tarafından yatağında tabancayla vurularak öldürüldü. Bu arada kız kardeşini öldüren Erhan Timuroğlu hakkında yapılan araştırma ilginç bir detayı ortaya çıkardı. Timuroğlu’nun, 2006 Mayıs ayındaki Danıştay saldırısı ile Cumhuriyet Gazetesi’ne atılan bombaların faillerinden biri olduğu anlaşıldı.
  Etiketler: istanbul , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı