Gündem Haberleri

  Avusturya'daki avcı dehşetinde korkunç son

  Hürriyet Planet
  18.09.2013 - 01:16 | Son Güncelleme:

  Avusturya'da üçü polis biri sağlık görevlisi dört kişiyi öldüren saldırganın saklandığı çiftlikte, yanmış bir ceset bulundu. Cesedin, saklandığı çiftlik evi yaklaşık 24 saattir kuşatma altında olan saldırgana ait olduğu tahmin ediliyor.

  Başkent Viyana'nın 90 kilometre batısındaki Melk kenti yakınlarında yaşanan olayla ilgili açıklama yapan Emniyet sözcüsü Roland Scherscher, cesedin bu sabah çiftlikteki binalardan birinin kilerinde bulunduğunu söyledi.

  Scherscher, cesedin saldırgana ait olduğunu tahmin ettiklerini ancak kesin sonucun adli tıp incelemesinin ardından netleşeceğini belirtti.

  Saldırganın, yaban hayvanlarını izinsiz avladığı için polis tarafından gözaltına alınmak istenince emniyet güçlerine saldıran bir avcı olduğu açıklanmıştı.

  AVUSTURYA'DA AVCI DEHŞETİ / FOTO GALERİ

  Devriye aracıyla kaçtığı sırada çukura saplanınca bir polisi vuran, yaralı polise ilk yardım yapan ambulans sürücüsünü de vurarak öldüren saldırgan, çiftlik evine saklanmadan önce yolda barikat kuran bir polisi daha öldürmüştü. Bir diğer polisin cesedi de devriye aracında bulunmuştu.


  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı