Gündem Haberleri

  Avukatlar da panikte

  Hürriyet Haber
  14.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalya'da öldürülen dişhekiminin katil zanlısının, yalnız çalışan bayan avukat yazıhanelerinin çevresinde görülmesi korku yarattı.

  Öldürülen dişhekiminin katil zanlısının yalnız çalışan bayan avukat yazıhanelerinin çevresinde görülmesi korku yarattı. Antalya Barosu, üyelerini dikkatli olmaları konusunda uyardı.

  ANTALYA'da muayenehanesinde öldürülen Diş Hekimi Neslihan Kocabıyık'ın katil zanlısı Ali Güler, polisin elinden firar ettikten sonra şimdi de yalnız çalışan bayan avukatlara dadandı. İsimleri açıklanmayan bayan avukatların bürosuna giden Ali Güler'in yine Mustafa Güzel sahte adını kullanarak ‘‘Alanyalı bir kız kaçırdım. Ailesi davacı ve para istiyor. Benim avukatlığımı yapar mısınız?’’ benzeri sözler sarfettiği iddia edildi.

  Katil zanlısının avukat yazıhanelerine girip çıktığının belirlenmesi üzerine kentte görev yapan bayan avukatlar arasında büyük bir panik başladı. Antalya Barosu da Adliye Sarayı'nın duvarlarına bir ilan asarak üyelerinin dikkatli olmalarını istedi. Baro ayrıca polisin dağıttığı sanığın şimdiki haline benzemeyen vesikalık fotoğrafının altına da ‘‘Saçları daha kırlaşmış. Yüz ifadesi daha yumuşak’’ açıklamasını koydu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı