Gündem Haberleri

  Avcılar'da iki ayrı yerde ses bombası patladı

  Ozan URAL/ İSTANBUL, DHA
  22.10.2011 - 00:30 | Son Güncelleme:

  Avcılar'da iki ayrı yere kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından bırakılan ses bombaları birer saat arayla büyük gürültüyle patladı. Polis, herhangi bir can kaybının yaşanmadığı patlamalarla ilgili inceleme başlattı.

  Patlamalardan ilki, Avcılar Ambarlar Mahallesi, Mezarlık Yolu, Aşık Veysel Sokak'ta bulunan boş bir arsada meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından boş arsaya bırakılan ses bombası, dün akşam saat 20.00 sıralarında büyük bir gürültüyle patladı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, geniş çaplı araştırma yaptı. Polis, ses bombasını bırakan kişi yada kişilerin kimliklerini tespit etmek için çevredeki işyerlerinin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı.

  Diğer patlama ise saat 21.00 sıralarında Denizköşkler Mahallesi, Zafer Caddesi Şen Sokak üzerinde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından sokak üzerine bırakılan ses bombası, büyük bir gürültüyle patladı. Herhangi bir can kaybının yaşanmadığı patlamada mahalle sakinleri büyük panik yaşadı. Olay yerine gelen polis, emniyet şeridi çekerek sokağı araç ve yaya trafiğine kapadı. Olay yeri inceleme ekipleri, olay yerinde delil araştırması yaptı. Polis, iki ayrı patlama ile de ilgili inceleme başlattı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı