Gündem Haberleri

  Avcılar da hırsızlardan şikayetçi

  Hürriyet Haber
  11.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  POLİS ile vatandaşın kaynaşmasını sağlamak, sorunlara yerinde çözüm bulmak amacıyla her hafta bir ilçede düzenlenen ‘‘Huzur Toplantıları’’, dün Avcılar İlçesi'nde Barış Manço Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Toplantıda Kaymakam Vekili Muzaffer Çelik, Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci ile İlçe Emniyet Müdürü Demiray Çavdar vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaşlar en çok hırsızlıktan şikayetçi oldu.

  Altı yıldır Avcılar'da oturduğunu söyleyen Hilal Kıroğlu adlı vatandaş, bu süre içinde evinin üç kez soyulduğunu anlattı. Bir kez otomobilli kapkaççıların çantasını gasp ettiğini de belirten Kıroğlu, eşinin de iki kez soyulduğunu bildirdi. Hilal Kıroğlu, hırsızlık ve kapkaç olaylarına karşı önlem alınmasını istedi.

  Son 10 yılda terörle mücadeleye ağırlık verildiğini ifade eden İlçe Emniyet Müdürü Demiray Çavdar, bu konuda sonuç alınmasından sonra asayiş olaylarına ağırlık verildiğini söyledi. Çavdar, ‘‘Hırsızlık olaylarına savaş açıyoruz. Hırsızlık konusunda halkı rahatlatmayı başaramazsak bırakır gideriz. Başarısızlık kelimesini kabul etmiyorum’’ diye konuştu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı