Gündem Haberleri

  ATSO, Denizbank ile kredi protokolü imzaladı

  A.A.
  12.07.2007 - 14:59 | Son Güncelleme:

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Denizbank arasında, ATSO üyelerine yönelik kredi protokolü imzalandı.

  ATSO'da düzenlenen törende konuşan ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mustafa İssi, Denizbank ile birlikte ATSO'nun bankalarla imzaladığı protokol sayısının 20'ye ulaştığını bildirdi. İssi, şunları kaydetti:
  “ATSO'nun bankalarla yaptığı protokol kapsamında 2005 yılında 647 üye, 2006 yılında 623 üye ve 2007 yılında haziran ayı sonu itibariyle 246 üye kredi kullandı. Denizbank ile imzalanan protokole göre ATSO üyelerine açılacak kredinin üst limiti 125 bin YTL olacak. Aylık Taksit Ödemeli Destek Kredisi, Kredili Mevduat Hesabı Kredisi, Spot Kredi ve Borçlu Cari Hesap kredisi kullandırılacak. Aylık taksit ödemeli nakdi kredilerde kullandırılmış bulunan kredilerin faiz oranı vade sonuna kadar sabit kalacaktır. Genel Müdürlük Krediler Servisi tarafından kredilendirmesi uygun görülen aylık Taksit Ödemeli Destek Kredi taleplerine azami 36 ay vade uygulanacak.”

  Denizbank İşletme Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Cem Turgut Gelgör de, Türkiye'de ilk kez işletme müşterilerine özel kredi değerlendirme modelini devreye sokan Denizbank'ın, gelen her türlü kredi talebini en geç 72 saat içinde yanıtladığını bildirdi.

  Protokol çerçevesinde ATSO üyesi işletmelere 3 aydan 36 aya kadar vade seçenekleri ve özel faiz oranları ile birbirinden farklı özelliklerdeki işletme kredileri imkanı sunduklarını kaydeden Gelgör, “Bu kredilerden
  yararlanmak isteyen işletmelerin, üyesi bulundukları ATSO'ya veya
  bankamızın Antalya ili ve ilçelerinde bulunan şubelerine başvurmaları yeterli” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı