GeriGündem Atlamadan önce sarıldı ve öptü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Atlamadan önce sarıldı ve öptü

Atlamadan önce sarıldı ve öptü
refid:15059713-spot ilişkili resim dosyası

Canına kıyan Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Frederic Kerem Harmancı’nın son anlarını annesi anlattı: “3-4 gündür huzursuzdu. Akşam psikoloğuyla randevusu vardı. Atlamadan önce bana sarıldı ve öptü.”

beşiktaş’ta ailesiyle oturduğu beşinci kattaki daireden atlayarak intihar eden Boğaz-içi Üniversitesi (BÜ) Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Frederic Kerem Harmancı (30), BÜ ve Teşvikiye Camii’nde düzenlenen cenaze törenleri sonrası Üsküdar Bülbülderesi Mezarlığı’nda toprağa verildi.‘İlaçlarını bırakmıştı’Camide taziyeleri Harmancı’nın babası, İTÜ’de görevli Prof. Dr. Ali Emre Harmancı ile oğlunun son anlarını, “3-4 gündür huzursuzdu. Atlamadan önce bana sarıldı ve öptü” diyerek anlatan annesi Monique Therese Harmancı kabul etti. Anne Monique Teherese Harmancı, emniyette verdiği ifadede, şunları söyledi: “ABD’de doktora yaparken psikolojik tedavi görmeye başladı. Türkiye’ye döndükten sonra da tedavisine devam etti. 15 gün önce doktorunun isteğiyle ilaçlarını bıraktı. 3-4 gündür huzursuzdu. Akşam saatlerinde psikolojik tedavi gördüğü merkezde doktorla randevusu vardı. Gün içinde bana üç kez sarıldı ve öptü. Atlamadan önce de bana sarıldı ve öptü. Odasına geçti. Bir süre sonra aşağıdan atladığını haber verdiler.”

45 dakika çalıştılar dönmedi

FREDERIC Kerem Harmancı’nın, 14 Haziran Pazartesi günü öğleden sonra kendisini aşağı attıktan sonra çağırılan ambulanstaki görevlilerce uzun süre hayata döndürülmeye çalışıldığı da belirlendi. Polis kayıtlarına göre, ambulanstaki doktor ve hemşire, hayati fonksiyonları duran Harmancı’yı geri getirmek için 45 dakika çabaladı. Kalp masajı ve suni teneffüse rağmen kurtarılamadı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle