Gündem Haberleri

  Ateşteyim Ateşte!

  Hürriyet Haber
  12.11.2009 - 11:06 | Son Güncelleme:

  Dost Tarikatı'na üye olduğu gerekçesiyle ölüm tehditleri alan ve Ergenekon Davası'nda adı geçen Çelik, bir yıl önce Azerbaycan'dan başkenti Bakü'ye kaçmıştı. İstanbul'a dönen ve Beyoğlu'nda bir bar işletmeye başlayan Çelik , çarpıcı açıklamalarıyla gündeme yine bomba gibi düştü.

  Buket Saygı / Foto Galeri

  Seray Sever / Foto Galeri

  Yaşadıklarını bir kamera şakasına benzeten Çelik, "Hakkımda 'Çelik eşcinseldi' diye dedikodu çıksaydı temizlemesi daha kolay olurdu" dedi. Türkiye'den kaçmak zorunda kaldığını söyleyen şarkıcı açıklamalarını şöyle sürdürdü:
   
  * Bakü'ye gitmeseydim, iftiralar yüzünden ya alkolik, ya uyuşturucu bağımlısı ya da tarikat üyesi olacaktım. Bir kadın çıktı, yalanlar uydurdu ve hayatımı kararttı.
   
  * Bu kadın önce 'Yaptığı şarkılar benimdir' dedi. Yetmedi, 'Çelik tarikat üyesi' diye çamur attı. Çünkü garip tekliflerini reddettim.
   
  * Bu ülkede Ergenekon şüphelisi bile oldum. 5 yıldır silah taşıyor, silahla uyuyorum. Ne yazik ki korumayla dolaşıyorum. Silah ve korumayla yaşamak zorunda kalıyorsam bu benim değil, ülkemin ayıbıdır.

  SERAY'IN ZAYIFLIĞI İŞİME GELDİ
   
  * Bir ara adım, bu tür haberlerle öyle yıprandı ki Seray Sever'in çıkıp aşk yaşadığımızı iddia etmesi haberine bile bilinçli olarak ses çıkarmadım. Seray'ın bu kadınsı zayıflığı gündemi değiştirmem için işime gelmişti.
   
  * Seray bütün bu olayları yaşadığım sırada ayrıldığım eşim Buket'e 'Biz Çelik ile evlenecektik' demiş. İşte o zaman canımı çok yaktı. Ben de dedim ki 'Sussun, yoksa ayakkabılarını anlatırım' dedim. Ama bu ayakkabı meselesini ölene kadar açıklamam. Seray'ı severim.
   
  * Ölüm korkum yok. Kendimi ne kadar korursam koruyayım, bir gün hepimiz gideceğiz. Eski eşim Buket'e, 5 yaşındaki oğlum Ata'ya ve sevdiklerime bir şey olmasın yeter.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı