Gündem Haberleri

  Ata Demirer “Berlin Kaplanı” ile güldürecek

  Hürriyet Haber
  11.10.2011 - 07:34 | Son Güncelleme:

  Ata Demirer’in senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünü üstlendiği, “Berlin Kaplanı” isimli sinema filminin çekimlerine başlandı.

  İki hafta süren Berlin’deki çekimlerin ardından ekip Türkiye’ye döndü.  Filmin Berlin sahnelerinde 1000’in üzerinde  Alman figüran ve Almanya’da yaşayan Türk oyuncular ile birlikte Alman oyuncular da rol aldı. Almanya’daki çekimler için Türkiye’den giden ana kadro, bir Alman Prodüksiyon ekibi ile çalıştı. “Berlin Kaplanı” nın çekimleri önümüzdeki haftalarda Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde devam edecek.
   Ata Demirer’in,  “AyhanKaplan” isimli bir boksörü canlandırdığı filmin oyuncu kadrosu, Tarık Ünlüoğlu,  Necati Bilgiç, Nihal Yalçın, Özlem Türkad ve Cemil Özbayer’den oluşuyor. Yönetmen koltuğunda,  Demirer’in Eyvah Eyvah filmlerinin yönetmenliğini de üstlenen Hakan Algül bulunuyor. Bkm Film yapımı, “Berlin Kaplanı” 27Ocak 2012’de vizyonda olacak. Filmin Konusu: Ayhan Kaplan Berlin’de yaşayan, geçimini boksörlük ve bodyguardlık yaparak sağlayan bir Türk vatandaşıdır.  Ayhan (Ata Demirer) ve antrenörü Cemal(Tarık Ünlüoğlu) için işler pek yolunda gitmemektedir. İkisi de artık hayattan bir mucize beklemektedir. Filmimiz olası bir mucize ihtimalini anlatmaktadır.

  “BERLİN KAPLANI” ÖZGÜN BİR SENARYODUR

  Ata Demirer, son günlerde medyada filmine dair yeralan haberlere ilişkin ise “Berlin Kaplanı,  adlı senaryom Berlin’de yaşayan  ve geçimini boksörlük yaparak sağlayan Ayhan Kaplan’ın hikayesidir.Tıpkı Eyyvah Eyvah’lardaki Hüseyin Badem gibi  bahsi geçen karakter ve filmdeki diğer karakterler kendi yarattığım karakterlerdir. Bu iddialardan anladığım, bahsi geçen proje ile filmime koyduğum isim olan “Kaplan Hayvanı” dışında bir benzerlik taşımamaktadır.” dedi.Filmin yapım şirketi Bkm Film de iddiaların tamamen asılsız olduğunu, söz konusu yalan iddia ve haberlerin devamı halinde tüm kişi,kurum ve kuruluşlar nezninde yasal işlem yapılacağını belirtti.

                                                                

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı