Gündem Haberleri

  Asmalı Konak'ta gala gecesi

  Hürriyet Haber
  16.10.2003 - 22:05 | Son Güncelleme:

  Uzun süredir vizyona girmesi beklenen ve çekimlerinin başladığı günden bu yana basında geniş yer alan ''Asmalı Konak-Hayat'' filminin galası, yoğun ilgi gördü.

  Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki galaya, bin700'ün üzerinde davetli katıldı.

  Film gösteriminden yaklaşık 1.5 saat önce filmin oyuncuları ve konuklar Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'na gelmeye başladı.

  Gecede, Nurgül Yeşilçay ve Selda Alkor'un da aralarında bulunduğu bayan oyuncuların, ünlü modacı Dilek Hanif'in tasarladığı özel gece kıyafetlerini giydikleri ve sponsor firmalardan çok değerli mücevherler taktıkları gözlenirken, Özcan Deniz ve diğer erkek oyuncuların kıyafetlerinin ise yine bu gece için özel olarak Ferruh Karakaşlı tarafından hazırlandığı öğrenildi.

  Filmin galası dolayısıyla Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nın önünde özel bir çadır oluşturuldu. Davetlilerin gelişini görüntüleyecek basın mensupları için de özel platform kuruldu. Galayı takip etmek üzere 200'e yakın basın mensubunun akreditasyon yaptırdığı bildirildi.

  Gecede, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nın güvenlik görevlilerinin yanı sıra 80 hostes, 70 özel güvenlik görevlisi, ikram, stand görevlisi ve teknik ekip olarak da yaklaşık 400 kişi görev aldı.


  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı