Gündem Haberleri

  Aslında köprüyü kapatacaktım

  Burcu PURTUL UÇAR / İSTANBUL
  15.08.2015 - 09:52 | Son Güncelleme:

  Cumartesi akşamı D-100 karayolunda trafiği durdurup kız arkadaşına evlenme teklif eden Mesut Koçak, “Aslında 150 araçla Boğaz Köprüsü’nü kapatacaktım” dedi.

  İSTANBUL’da cumartesi akşamı Mesut Koçak’ın (23) da içinde olduğu 7 araç, D-100 karayolu Şirinevler mevkisinde trafiği durdurdu. O sırada üstgeçitte bekleyen arkadaşları üzerinde “Dünya için sadece bir insan olabilirsin ama sen benim için tüm dünyasın. Benimle evlenir misin” yazılı afişi köprüye astı. Koçak’ın araçlardan inen diğer arkadaşları ise havaifişek patlatıp meşaleler yaktı. Diz çöken Mesut Koçak kız arkadaşına evlenme teklif etti. Kız arkadaşı da “Evet” dedi.

  SOSYAL MEDYADAN GÖZALTI

  Görüntülerin sosyal medyada dolaşması üzerine 7 aracın sahibi, çarşamba günü gözaltına alındı. Gençler ifade sonrası serbest bırakılırken olay sırasında drift yapan aracın sahibi Mehmet Z.’nin ehliyetine ve aracına el konuldu.

  ANNE: PANKARTI BEN ASTIM

  Hürriyet’in ulaştığı reklam işleriyle uğraşan Mesut Koçak yaptığı ilginç evlilik teklifi ve sonrasını şöyle anlattı: “Aklımda hep ilginç bir evlilik teklifi vardı. Boğaziçi Köprüsü’nde teklif edecektim ama sevgilimin önceden haberi olur diye vazgeçtim. Yoksa 150 araçla kapatmayı düşünüyordum. Para olsa helikopter kiralayacaktım.” Annesi İsmet Koçak iyi bir şey yapmak isterken çok üzüldüklerini belirterek, “Pankartı da ben astım. Yurtdışında nasıl ilginç evlilik teklifleri yapıyorlar. Kimseyi de mağdur etmedik” dedi.

  Aslında köprüyü kapatacaktım

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı