Gündem Haberleri

  Aslı Ayan'ın çalıştığı kurumdan açıklama

  Salim UZUN/HÜRRİYET
  12.12.2014 - 12:34 | Son Güncelleme:

  ANTALYA Devlet Opera ve Balesi’ne (ANTDOB) yaklaşık 2,5 ay önce vekâleten müdür olarak atanan solist sanatçı Aslı Ayan’ın arkadaşlarıyla plajda çektirdiği ve Facebook’ta paylaştığı fotoğraflar nedeniyle görevden alındığı iddialarına Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’nden (DOB) yanıt geldi.

  ATAMA YAZISI YOKTU
  Ayan’ın görevden alınmadığını kaydeden DOB Basın Koordinatörü Gülümden Alev Karaman, “Görevden alınma diye bir şey yok. Çünkü kendisinin müdürlüğe atandığına dair resmi yazısı çıkmamıştı, vekâleten bu kadroyu işgal ediyordu. Şimdi o göreve Evin Atik Hanım atandı. Ancak bu süre içinde maalesef çok sevimsiz iddialar ortaya çıktı. Aslı Hanımın Facebook’tan foto paylaşıp görevinden alındığı iddiaları bayan olarak beni de çok üzdü” dedi.

  Aslı Ayanın çalıştığı kurumdan açıklama PLAJ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI GÖREVDEN ALINDI İDDİASI

  NE AÇIKLAMASI YAPACAĞIZ?

  Medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını savunan Karaman şöyle dedi: “Son derece sevimsiz haberler yayınlandı. Bu durum bizi çok üzdü. Aslı Hamın da bu konu ile ilgili bilgim yok diyor. Aslı Hanım bu kurumun emektarı, bu bir bayrak yarışı. Olmayan bir şey ortaya atılıyor ve kurumsal açıklama bekleniyor. Bu da tuhaf bir durum. Neyin açıklamasını yapacaksınız? Kaba bir tabir olacak ama bir diş hekimi birine tecavüz ediyor ve Diş Hekimleri Odası’ndan bu konu ile ilgili açıklama yapılması bekleniyor. Yani neyin açıklamasını yapacaksınız?”

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı