Gündem Haberleri

  Aşkını kanıyla yazdı

  Hürriyet Haber
  09.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sevgilisiyle arası bozulan üniversiteli kız, duvara kanıyla veda mesajları yazıp, kendini kalorifer borusuna astı.

  Bursa'daki olay, önceki gece Etibank Mahallesi Nilüfer Caddesi üzerinde bulunan Özel Özdemir Öğrenci Yurdu'nda meydana geldi. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyan ve kendisi gibi üniversite öğrencisi olan erkek arkadaşı Serdar Avşaroğlu'nun ayrılmak istemesi üzerine hayalleri yıkılan 18 yaşındaki Nurcan Kılınçsaymaz, 2 gün önce odasına kapandı. Kimseyle görüşmek istemeyen genç kızın odasından gece müzik sesleri yükseldi.

  Kapıyı kilitledi

  Bir süre sonra sesten rahatsız olan arkadaşları, uyarmak için kapıya gittiler. Ancak kapının kilitli olduğunu görünce yurt sahibi Muharrem Özdemir'e haber verdiler. Özdemir, çilingire kapıyı açtırdığında, korkunç manzarayla karşılaştılar. Kılınçsaymaz'ın önce enjektörle kollarını kanattığı, duvarlara ruju ve kanıyla sevgi sözcükleri ve ‘‘Serdar bir tek seni sevdim, ne olur bitmesin yüreğim dayanmaz’’ yazdığı, daha sonra da çantasının sapıyla kalorifer borusuna kendini astığı görüldü.

  Sevgili kayıplarda

  Genç kız, arkadaşlarına da ‘‘Arkadaşlar sizden tek isteğim Serdar gelinceye kadar beni odadan çıkartmayın’’ diye not bıraktı. Genç kızın intiharı yurtta kalan arkadaşlarını göz yaşlarına boğarken, olaya savcılık el koydu. Polis, genç kızın erkek arkadaşı Serdar Avşaroğlu'nun ifadesini almak istedi, ancak adresinde bulamayınca karakola gelmesi için not bıraktı. Serdar Avşaroğlu ise ifade vermek için karakola gelmedi.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı