Gündem Haberleri

  Aşk pazarlığı gaspı

  Soner KOCAER/ANTALYA, (DHA)
  21.08.2006 - 12:01 | Son Güncelleme:

  ANTALYA'da parkta tanıştığı kadınla birlikte olmak için evine giden Cengiz K, 4 kişi tarafından dövülüp parası, kredi kartları ve cep telefonu gasp edildikten sonra sokağa atıldı. Yakalanan kadınla 4 suç ortağı tutuklandı.

  Mevlide B., Karaalioğlu Parkı'nda tanıştığı Cengiz K.'yı birlikte olma vaadiyle kandırıp, evine götürdü. Evde bekleyen 22 yaşındaki Mustafa K., 24 yaşındaki Orhan Y., 22 yaşındaki Osman D. ile 21 yaşındaki Devran G., Cengiz K.'yı eve girer girmez döverek, yanında bulunan 2 bin YTL, kredi kartları ve cep telefonu gasp etti. Perişan halde evden dışarı atılan Cengiz K. da polise başvurdu.

  Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, Yeşilbahçe Mahallesi 1479 Sokak'taki Cengiz K.'nın gösterdiği eve baskın yaptı ancak kimse bulunamadı. Bir mahalle sakini, zanlılardan ikisinin bir restoranda garson olarak çalıştığını söyledi. Polis garson gençleri çalıştıkları işyerinde yakalayarak gözaltına aldı. İki zanlının ifadesi üzerine Mevlide B. ile diğer iki gaspçı da yakalandı.

  4 zanlı, verdikleri ifadede, Mevlide B.'nin kendilerine 100'er YTL vererek bu işi yaptırdığını söyledi. Zanlılar, yasal işlemlerin ardından sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı