Gündem Haberleri

  Aşk Geliyorum Demez

  Arzu AKBAŞ
  17.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yapımcılığını Tims Productions'ın üstlendiği "Aşk Geliyorum Demez" filminin çekimlerine başlandı. "Binbir Gece"deki Şehrazat rolüyle şöhreti yakalayan Bergüzar Korel, ilk kez bir komediyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  İşte filmden kareler

   Zengin müteahhidin kızı

  6 Kasım'da vizyona girecek "Aşk Geliyorum Demez"de Bergüzar Korel'in yanı sıra Tolgahan Sayışman, Zeki Alasya, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Yılmaz Gruda, Hakan Bilgin, Kemal İnci, Yosi Mizrahi ve Sarp Apak rol alıyor. İstanbul'un en eski semplerinden Mahmutpaşa'da bir han esnafının hikayesini anlatan filmde Bergüzar Korel, esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin yardımsever kızını oynuyor.

  Bu rolü sabırla bekledim

  "Binbir Gece"deki Şehrazat'ın ardından bir komediyle seyirci karşısına çıkacağı için heyecanlı olduğunu söyleyen Bergüzar Korel, "Üç sene boyunca Şehrazat karakteri ile insanların karşısında çıktım. Hem sektörden hem de basından bu rolden başka bir şey oynayamayacağıma emin olarak eleştiriler geldi. Ama ben sabırla bekledim. 3 senenin sonunda bunu tek görebilen yönetmenin Murat Şeker olması açıkçası beni çok heyecanlandırdı ve filmi hemen kabul etmeme sebep oldu" dedi.

  İlk haftalar bulantı fazlaydı

  Üç buçuk aylık hamile olan Bergüzar Korel, "Filme başladığımda hamileliğimin 3 ayımı doldurmuştum o yüzden problem olmadı. Ayrıca ekip çok hassastı. İlk haftalar fazlaca bulantım olduğu için çok kilo vermiştim ama sette o kadar uyaranım var ki hiçbir öğünümü artık atlamıyor, çok iyi besleniyorum sayelerinde" dedi.

   

   

   

   

   

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı