Gündem Haberleri

  "Asıl ameliyat 12 Haziran'dan sonra"

  Hürriyet Haber
  29.05.2011 - 14:14 | Son Güncelleme:

  Genel seçimler öncesi MHP’li yönetici ve milletvekilleri hakkında yayınladıkları kasetle gündeme gelen ve kendilerini “farklıülkücüler” olarak tanıtan kişi ya da kişiler, bu defa kaset yerine, kasetleri niye yayınladıklarını ve bundan sonraki yol haritalarını anlattılar.

  Kendileriyle yaptıkları röportajı sosyal paylaşım siteleri üzerinden yayınlayan ve “farklıülkücüler” olarak bilinen kaset şantajcıları, arkadaşlarının MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından her kurultaydan sonra partiden tasfiye edildiğini iddia ettiler.

  “YENİ GÖRÜNTÜLER 12 HAZİRAN'DAN SONRA”

  “Kasetleri çekmekten ve yayınlamaktan zevk aldığımız, mutlu olduğumuz söylenemez” denilen açıklamada, kaset olayı “urlu yapıya neşter atılmasına” benzetildi.  13 Haziran tarihine kadar mecbur kalmadıkça yeni kasetlerin yayınlanmayacağı vurgulanırken “asıl ameliyat 12 Hazirandan sonra olacak” denildi.

  “BİZ HERYERDEYİZ”

  Röportajda kasetlerin istihbarat örgütlerinin çalışmasıyla servis edildiğine dair iddialara da cevap verildi. MHP’li yöneticilerin şantaj amaçlı görüntülerinin Genel Merkez ve teşkilattan alınan yardımlarla çekildiği belirtilirken “Her taraftayız. Teşkilatın en ücra köşesinden Bahçeli’nin Genel Merkez’deki katına kadar her yerde varız” ifadeleri kullanıldı.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı