Gündem Haberleri

  Artvin'deki polis memuru cinne

  BALIKESİR (A.A) - 06.07.2007 -
  06.07.2007 - 16:44 | Son Güncelleme:

  Polis memurunun beylik tabancasıyla vurarak öldürdüğü iddia edilen eşi, çocuğu ve meslektaşı, Balıkesir'de toprağa verildi

  Artvin'in Murgul ilçesinde bir polis memurunun beylik tabancasıyla vurarak öldürdüğü iddia edilen eşi, çocuğu ve bir meslektaşı, Balıkesir'de toprağa verildi.

  Edinilen bilgiye göre, gözaltına alınan ve dün çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanan polis memuru A.İ.A'nın eşi Sibel A. ve 5 yaşındaki oğlu Oğuzhan'ın cenazesi, Balıkesir'in Kepsut ilçesinde, Çarşı Camisi'nde kılınan namazın ardından, ilçe mezarlığına defnedildi

  Cenaze törenine Sibel A'nın babası Mehmet Kuşaksız, annesi Nurhan Kuşaksız, kardeşleri ve yakınları ile Kepsut Kaymakamı Avni Kula, Belediye Başkanı Kemal Barak, Emniyet Amiri Burhan Aslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
  Törende, “Benim kızımı, oğlumu nereye götürüyorsunuz? Onları görmek istiyorum. Benim masum kızıma nasıl kıydın?” diyerek ağlayan anne Kuşaksız, güçlükle sakinleştirildi.

  Bu arada, bazı vatandaşlar, cenaze töreni sırasında görüntü almak isteyen basın mensuplarına tepki gösterdiler.
  Polis memuru A.İ.A. tarafından öldürüldüğü iddia edilen iki polis memurundan biri olan Süleyman Kaygısız'ın cenazesi ise Balıkesir'in Dursunbey ilçesine bağlı Durabeyler köyünde, köy meydanındaki camide kılınan namazın ardından toprağa verildi.
  Cenaze törenine, Kaygısız'ın yakınları, vatandaşlar ve meslektaşları katıldı.

  OLAY

  Murgul Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru A.İ.A, 3 Temmuzda lojmanda kapı komşusu olan meslektaşı Süleyman Kaygısız, eşi Sibel A, 5 yaşındaki oğlu Oğuzhan A. ile olay sırasında emniyette görevli polis memuru Zühtü Avşar'ı beylik tabancasıyla vurarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınmış, dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı