Gündem Haberleri

  Artık cici bir kız olmayacağım

  Hürriyet Haber
  06.10.2003 - 00:26 | Son Güncelleme:

  Ümit Cin Güven'in ‘‘Metropol Kabusu’’ filminde eli tabancalı, sert görünümlü, erkeklerden nefret eden bir kadını canlandıran Mine Çayıroğlu, canlandırdığı karakterle ilgili olarak şunları söyledi:

  Filmdeki Melek karakteri, aksiyona yatkın biri. Ouatin Tarantino tarzına yakın, Pulp Fiction'daki karakterler gibi. Melek'in hem erkeksi hem de kadınsı bir tarafı var. O güzel bir zenginlik yaratıyor karakterde. Bana yanlış yaparsan sana yanlış yaparım tavrı var. Aslında tutkuları olan, gizemli ve çözümü zor, ölümden korkmayan bir karakter. Beni de cezbeden bu oldu.

  Yeni tiyatro sezonunda Ray Cooney'in ‘‘Funny Money’’ oyununda oynayacak olan Mine Çayıroğlu, ‘‘Orada Kerem Alışık'la karı-koca rolüne çıkacağız. Panik atak krizleri olan, meraklı, tersliklerle boğuşan bir kadını canlandıracağım’’ dedi. Çayıroğlu, bu oyunda da filmdeki gibi farklı bir kimliğe bürüneceğini açıkladı, ‘‘Bu da benim için zor bir rol ve ilk olacak. Zor olan ve kendimi zorlayacağım rolleri seviyorum. Zaten oyuncu olduğun zaman sınırlarını zorlaman gerekiyor’’ dedi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı