GeriGündem Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı yayınlandı – Mesut öldü mü?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı yayınlandı – Mesut öldü mü?

Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı yayınlandı – Mesut öldü mü?

Arka Sokaklar yeni sezon 2. fragmanı izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’ın yeni sezon 2. Tanıtımında Mesut’un akıbeti merak konusu oldu. Peki, Mesut'a ne oldu? Resmi neden panodan kaldırıldı? İşte, Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı ve kısa bir özet

Arka Sokaklar heyecan ve merak dolu yeni sezonuyla 13 Eylül'de başlıyor!Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle