Gündem Haberleri

  Arınç'a göz muayenesi

  DHA- Ertan KORKMAZ- Evren KASIRGA/MANİSA
  09.07.2007 - 12:41 | Son Güncelleme:

  TBMM Başkanı Bülent Arınç, özel bir göz hastanesinin Manisa'ya gelen gezici göz tarama aracında muayene oldu.

  Ancak Arınç, kendini izleyen basın mensuplarının ve diğer hastaların oluşturduğu kalabalık bir ortamda sağlıklı muayene yapılamayacağını belirterek, “Daha sakin bir ortamda tekrar gözlerimi muayene ettireceğim” dedi.

  Manisa'da seçim öncesi programlarını yoğunlaştıran TBMM Başkanı Bülent Arınç, Dünya Göz Hastanesi'nin Manisa'ya gelen gezici göz tarama aracını ziyaret etti. Belediye Kültür Sitesi önündeki göz tarama aracına Manisa Valisi Refik Arslan Öztürk, AKP Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ve Belediye Başkanı Bülent Kar ile gelen Bülent Arınç, Dünya Göz Hastanesi Pazarlama Müdürü Ertuğrul Erdem'den araç hakkında bilgi aldı.

  Kendisinin de sık sık gözlerini muayene ettirdiğini belirten Arınç “Bu hastanemizin yardıma muhtaç ailelere ücretsiz hizmet verdiğini biliyorum. Önümüzdeki günlerde de Manisa'nın Demirci İlçesi Bardakçı Köyü'ndeki küçük bir çocuk burada muayene olacak. Gözlerinde ciddi görme problemi olduğunu bildiğim bir baba oğul ameliyatla önemli ölçüde görmeye başladı. Baba oğul tıbbi imkanlar içerisinde sağlığına kavuştu. Bir başka tedaviyle bunu karıştırmayın lütfen. Manisa'nın bir noktada adı çıktı zaten” diyerek baba oğulun sülükle tedavi edilmediğine dikkat çekmeye çalıştı.

  Bülent Arınç ziyaret sırasında, göz tansiyonunun ölçüldüğü ve görme testinin yapıldığı bölümde makineyle gözlerini muayene ettirdi. Ancak Arınç, kendini izleyen basın mensuplarının ve diğer hastaların oluşturduğu kalabalık bir ortamda sağlıklı muayene yapılamayacağını belirterek muayeneyi yarım kesti. Arınç, daha sakin bir ortamda gözlerini tekrar muayene ettireceğini söyledi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı