Gündem Haberleri

  Arda ile annesi 17 gündür kayıp

  Ömer ERDEM/ANTALYA, (DHA)
  14.01.2011 - 10:40 | Son Güncelleme:

  ANTALYA’da büfe işletmecisi Bahattin Uzunel, ikinci evliliğini yaptığı eşi Behiye’nin 17 aylık oğlu Arda’nın kaybolduğunu ve hayatlarından endiye endişe ettiğini söyledi.

  İlk evliliğinden bir kızı bir de oğlu olan Bahattin Uzunel, 3 yıl önce Behiye Uzunel ile hayatını birleştirdi. Bu evlilikten 17 aylık Arda Mert adlı bir oğlu olan Uzunel, 17 gün önce sabah Kepez, Habipler Mahallesi Sütçüler Caddesi 486 Numara’daki evinden ayrılarak, 2 sokak ilerideki kendisine ait büfeye gitti. Saat 18.00 sıralarında evine geri dönen Bahattin Uzunel, eşi ve oğlunun olmadığını görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Bahattin Uzunel, tüm akrabalarını arayıp araştırma yaptıktan sonra oğlu ve eşi ile ilgili kayıp başvurusunda bulundu.

  Eşiyle herhangi bir tartışmaları olmadığını söyleyen Bahattin Uzunel, evden hiçbir eşya ya da çanta alınmadığını da belirtti. Uzunel, "Eşim evi terk etmiş olsaydı en azından birkaç eşyasını alırdı. Tüm akrabaları aradım. Birileri kaçırmış olabilir. Onların hayatından endişe ediyorum" diye konuştu.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı