Gündem Haberleri

  Aralık ayı TOKİ şampiyonu

  Hürriyet Haber
  30.01.2012 - 13:11 | Son Güncelleme:

  Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya, satışlarda Aralık ayının en başarılı projesi olurken, 2011 yılı genelinde de ikinci sırada yer aldı.
  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) gerçekleştirdiği hasılat paylaşımı esaslı projelerin satış listesinde Aralık ayı sonuçları açıklandı. KoruFlorya, Aralık ayında en yüksek satış rakamına ulaşan proje oldu. Aralık’ta 21 milyon 263 bin 335 TL ciro elde edilen KoruFlorya, 2011 yıl bazında da 43 milyon 533 bin 999 TL’lik ciro ile ikinci sıraya yerleşti.
  Florya’da inşaatı süren KoruFlorya, 298 lüks konut ve iki katlı AVM’den oluşuyor. Florya’nın son büyük projesi olma özelliğini taşıyan projede “aile rezidans” konseptiyle 3+1’den 7+2’ye kadar değişen toplam 52 farklı daire tipi bulunuyor.
  Bulunduğu lokasyonda kiralanabilir alan olarak en büyük proje olan KoruFlorya Alışveriş Merkezi de mağaza karması, farklı konseptte restoran ve eğlence imkanlarıyla Florya’da alışveriş ve eğlencenin yeni adresi olacak. İki kattan oluşan KoruFlorya AVM’de 50 bin metrekare kiralanabilir alan ve toplam 200 mağaza yer alıyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı