Gündem Haberleri

  Aptal sarışın olmak beni üzmüyor

  Hürriyet Haber
  06.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yeliz Yeşilmen, katıltığı söyleşi de sarışın olduğu için gelen aptal sarışın rollerinin kendisini rahatsız etmediğini söyledi. Banka kredisiyle kendi albümünü piyasaya çıkarmanın gururunu yaşadığını söyleyen Yeşilmen, kendisini konser şarkıcısı olarak tanımlıyor.

  Kendisindeki yeteneği ilk olarak Adana’dan İstanbul’a gelirken kendisinin keşfettiğini söyleyen Yeşilmen, şimdilerde birçok dizi önerisi dışında bir de sinema filmi teklifi almış ama, filmdeki bir sahne yüzünden bu teklifi reddetmiş.

   

  Rol aldığı dizilerde ‘aptal sarışın’rollerini üstlenmesinin kendisini rahatsız etmediğini söylüyor genç şarkıcı. “Bu rolün de hakkını vermek marifettir”diyor ve asıl hedefinin sinemada bir aksiyon filminde rol almak olduğunu belirtiyor.   /images/100/0x0/55eb67a6f018fbb8f8bef4fc /images/100/0x0/55eb67a6f018fbb8f8bef4fe

   

  Yeni albümünü banka kredisiyle kendisinin piyasaya çıkarttığını söyleyen Yeşilmen, sonuçtan son derece memnun olduğunu belirtiyor. Sadece İstanbul’lu değil, konser için gittiği Anadolu’nun birçok ilindeki sevenlerinin kendisini paylaşamadıklarını belirten Yeşilmen “Ben konser şarkıcısıyım. İnsanları eğlendirmeyi hedefliyorum ve bunda da başarılı oluyorum”diyor.

   

   

   

   

            Aptal sarışın olmak beni üzmüyor 

  Yeşilmen’in alışveriş merkezinde verdiği konsere

  küçük hayranları da büyük ilgi gösterdi ve genç şarkıcı,

  şarkılarını onların eşliğinde seslendirdi.

           

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı