Gündem Haberleri

  Apple’ın ilk mağazası Caddebostan’da

  Hürriyet Haber
  28.10.2005 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Apple Türkiye tarafından yapılan ilk Apple Center geçtiğimiz hafta açıldı. Apple Center’ın ilk gününde ziyaretçilerin Apple ürünlerini yakından görmeleri, incelemeleri ve açılış gününe özel fırsatlardan yararlanmaları amaçlandı. Bu çerçevede, bilgisayar satın alan ilk 50 kişi için, HP Photosmart M417 sayısal fotoğraf makinesine 178 dolar yerine 49 dolara sahip olma avantajı sunuldu. 499 avrodan başlayan fiyatlarla satın alınan "Macmini"lerde ise kullanıcılara 30 gün deneme süresi sağlandı.

  İstanbul Caddebostan’da açılan iki katlı Apple Center’da amatör ve profesyonel tüm ziyaretçiler Apple’ın geniş ürün yelpazesiyle tanışma fırsatı bulacak, ürünler hakkında bilgi edinecek ve kullanarak deneme fırsatı bulacaklar. Ziyaretçiler, Apple ürünleri ve Apple ekosistemine dahil yazıcı, video kamera, fotoğraf makinesi gibi ürünler ile kendi filmlerini nasıl kolayca hazırlayabileceklerini görecekler.

  Apple’ın ilk defa bu sene düzenlediği Apple günleri de dün başladı. 30 Ekim Pazar akşamına kadar sürecek etkinlik, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştiriliyor. Detaylı bilgi Apple.com.tr’de.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı