Gündem Haberleri

  Apple’dan yeni kampanya

  Hürriyet Haber
  17.07.2007 - 14:01 | Son Güncelleme:

  07-31 Temmuz 2007 tarihleri arasında Apple Premium Reseller mağazalarını ziyaret eden ve en komik fotoğrafı çekenler arasında gerçekleştirilecek oylama sonucunda en yüksek oyu alarak birinci gelen yarışmacı 1 adet iPod shuffle 1GB kazanacak!

  Apple tarafından düzenlenen yarışmaya Bağdat Caddesi MYRA , Şişli Artı, Kadıköy Formnet, Kanyon Troy, Akatlar Mayadrom Pupa ve İzmir EgemekApple Premium Reseller mağazalarındaki Apple bilgisayarlarda kurulu olan Photo Booth yazılımı ile katılım sağlanacak olup, Photo Booth yazılımı üzerindeki komik effektleri kullanarak resminizi çekip APR görevlisinin yardımı ile çektiğiniz fotoğrafın yarışmaya katılmasını sağlayabilirsiniz.

   

  Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, size en yakın APR'ye gelmek ve Tüm Mac'lerde yüklenmiş olarak gelen Apple'ın Photo Booth yazılımı ve bütünleşik iSight kamerası ile birbirinden komik fotoğraflarınızı çekmek.

   

  Photo Booth nedir?

   

  Photo Booth, mürekkep, siyah-beyaz, fosfor, çizgi roman, X-ışını, renkli kurşunkalem, ısıya duyarlı kamera, sahne ışığı, şişirilmiş, çarpıtılmış, döndürülümüş, sıkıştırılmış, ayna, ışık tüneli, kenarlardan çekilmiş ve balık gözü efektlerinden birini görüntünüze uygulayıp arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan bir Apple yazılımıdır.

   

  Yarışma katılım koşulları

   

  Yarışmaya fotoğrafınızı girdikten sonra yarışmaya dahil olacak ve oylama sayfalarındaki yerinizi alacaksınız. APR mağazamızda oylama sayfalarımıza oy vermek için tıkla butonuna tıklayıp oylama yapmaya başlayabilir ve basvuru sırasında vereceğiniz mail adresinize gönderilecek maili arkadaşlarınıza da göndererek daha fazla oy alma şansına sahip olabilirsiniz. Bir kişi sadece tek bir e-posta adresi ile oy kullanabilecek. Yarışmaya katılan tüm katılımcıların aldıkları oylar http://www.apple.com.tr/komikfoto adresinden takip edilebilecek.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı