Gündem Haberleri

  AÖF sınav giriş belgesi nereden çıktı alınır? Çıkmış sorular ve cevapları

  Hürriyet Haber
  11.04.2018 - 15:41 | Son Güncelleme:

  AÖF sınav giriş belgesi, öğrenimlerini açıktan devam ettiren vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Sınav için hazırlıklarına devam eden vatandaşların rağbet gösterdiği AÖF çıkmış sorular ve cevapları, sınav öncesi ilgi görüyor. Peki, AÖF sınav giriş belgesi nereden görüntülenir? İşte sınav sorumluluk üniteleri ile çıkmış sorular ve cevapları hakkında detaylı bilgiler

  AÖF çıkmış sorular ve cevapları ile sınava hazırlık devam ediyor. Lisans ve Ön Lisans eğitimlerini Açıköğretim Fakültesi üzerinden alan öğrencilerin 14-15 Nisan tarihlerinde gireceği sınav öncesi merakla araştırdığı AÖF çıkmış sorular kitapçığı, son hazırlıkları mümkün kılacak. Peki, AÖF sorumluluk üniteleri nereden görüntülenebilecek? İşte, sınav giriş yerleri ve merak edilen diğer konularla ilgili detaylı bilgiler

  AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

  Bu hafta sonu yapılacak 14-15 Nisan tarihlerinde olan AÖF sınavları için giriş yerleri fakülte tarafından yayınlandı. Adaylar sisteme öğrenci girişi yaparak giriş belgelerini temin edebilecekler. Ancak, AÖF sınavlarının giriş yerlerinin açıklanmasının ardından yoğun bir şekilde sisteme girildiği için sistemde zaman zaman aksamalar meydana geliyor.

  AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİNİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  AÖF SINAV SORUMLULUK ÜNİTELERİ NELERDİR?

  2017-2018 öğretim yılı bahar dönemi sınav sorumluluk ünitelerine ulaşmak için aşağıda yer alan linklere tıklayınız. Her bölümün sorumluluk üniteleri farklı linklerde yer almaktadır.

  Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programları

  Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları

  Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Alımı Olmayan Önlisans ve Lisans Programları

  İktisat Fakültesi Lisans Programları

  İşletme Fakültesi Lisans Programları

  ÇIKMIŞ SORULAR VE CEVAPLARI

  Çıkmış sorulara aşağıdaki linke tıkladıktan sonra giriş yaparak ulaşabilirsiniz.  Çıkmış sınav soruları kitabınızın basım tarihiyle uyumlu olacak şekilde sunulmaktadır. Bu nedenle içerikten kaynaklanabilecek uyumsuzluğun siz öğrencilerimiz için problem yaratmaması için kitap basım tarihinden önceki yıllara ait sorular yayında değildir.

  AÖF ÇIKMIŞ SORULAR İÇİN TIKLAYINIZ

   

  Etiketler: SeoHaber , NoMobil , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı