GeriGündem AÖF sınav giriş belgesi nereden çıktı alınır? Çıkmış sorular ve cevapları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AÖF sınav giriş belgesi nereden çıktı alınır? Çıkmış sorular ve cevapları

AÖF sınav giriş belgesi nereden çıktı alınır? Çıkmış sorular ve cevapları

AÖF sınav giriş belgesi, öğrenimlerini açıktan devam ettiren vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Sınav için hazırlıklarına devam eden vatandaşların rağbet gösterdiği AÖF çıkmış sorular ve cevapları, sınav öncesi ilgi görüyor. Peki, AÖF sınav giriş belgesi nereden görüntülenir? İşte sınav sorumluluk üniteleri ile çıkmış sorular ve cevapları hakkında detaylı bilgiler

AÖF çıkmış sorular ve cevapları ile sınava hazırlık devam ediyor. Lisans ve Ön Lisans eğitimlerini Açıköğretim Fakültesi üzerinden alan öğrencilerin 14-15 Nisan tarihlerinde gireceği sınav öncesi merakla araştırdığı AÖF çıkmış sorular kitapçığı, son hazırlıkları mümkün kılacak. Peki, AÖF sorumluluk üniteleri nereden görüntülenebilecek? İşte, sınav giriş yerleri ve merak edilen diğer konularla ilgili detaylı bilgiler

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Bu hafta sonu yapılacak 14-15 Nisan tarihlerinde olan AÖF sınavları için giriş yerleri fakülte tarafından yayınlandı. Adaylar sisteme öğrenci girişi yaparak giriş belgelerini temin edebilecekler. Ancak, AÖF sınavlarının giriş yerlerinin açıklanmasının ardından yoğun bir şekilde sisteme girildiği için sistemde zaman zaman aksamalar meydana geliyor.

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİNİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF SINAV SORUMLULUK ÜNİTELERİ NELERDİR?

2017-2018 öğretim yılı bahar dönemi sınav sorumluluk ünitelerine ulaşmak için aşağıda yer alan linklere tıklayınız. Her bölümün sorumluluk üniteleri farklı linklerde yer almaktadır.

Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Alımı Olmayan Önlisans ve Lisans Programları

İktisat Fakültesi Lisans Programları

İşletme Fakültesi Lisans Programları

ÇIKMIŞ SORULAR VE CEVAPLARI

Çıkmış sorulara aşağıdaki linke tıkladıktan sonra giriş yaparak ulaşabilirsiniz.  Çıkmış sınav soruları kitabınızın basım tarihiyle uyumlu olacak şekilde sunulmaktadır. Bu nedenle içerikten kaynaklanabilecek uyumsuzluğun siz öğrencilerimiz için problem yaratmaması için kitap basım tarihinden önceki yıllara ait sorular yayında değildir.

AÖF ÇIKMIŞ SORULAR İÇİN TIKLAYINIZ

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle